• Zaalvoetbal

  • Programma thuiswedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatieDetails
    2 feb.21:00Zwaluwen Utrecht '11 VR5 - zvv Amersfoortse Boys VR1C. (Chiel) van KuilenburgNieuw Welgelegen
    2 feb.21:55Zwaluwen Utrecht '11 5 - EDO (U) 3C. (Chiel) van KuilenburgNieuw Welgelegen
    3 feb.19:15Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - Laren 99 sv VR1Nieuw Welgelegen
    3 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 VR6 - Team Vos VR1Nieuw Welgelegen
    3 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - SVM FUTSAL VR2Nieuw Welgelegen
    3 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Vreeswijk VR1Nieuw Welgelegen
    3 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 35+2 - Hertha 35+1Nieuw Welgelegen
    3 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 35+4 - Hercules 35+1Nieuw Welgelegen
    3 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 35+1 - Spakenburg 35+1Nieuw Welgelegen
    9 feb.21:00Zwaluwen Utrecht '11 6 - Rooie Lijn de 1Nieuw Welgelegen
    9 feb.21:55Zwaluwen Utrecht '11 10 - Maarssen 4Nieuw Welgelegen
    10 feb.19:15Zwaluwen Utrecht '11 35+2 - Graveland 's 35+1Nieuw Welgelegen
    10 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 15 - Exstudiantes Utrecht 8Nieuw Welgelegen
    10 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 7 - Exstudiantes Utrecht 4Nieuw Welgelegen
    11 feb.19:15Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - zvv Amersfoortse Boys VR1Nieuw Welgelegen
    11 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 11 - 't Goy 4Nieuw Welgelegen
    11 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 35+4 - Zwaluwen Utrecht '11 35+3Nieuw Welgelegen
    11 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 18 - Ons Genoegen 1Nieuw Welgelegen
    11 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - USVF 3Nieuw Welgelegen
    17 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 VR4 - DESTO VR4Nieuw Welgelegen
    17 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 8 - Zwaluwen Utrecht '11 7H. (Hendrikus) SalverdaNieuw Welgelegen
    17 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - Faja Lobi KDS VR1Nieuw Welgelegen
    17 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 35+2 - Eemboys 35+1Nieuw Welgelegen
    18 feb.19:15Zwaluwen Utrecht '11 VR5 - DESTO VR3Nieuw Welgelegen
    18 feb.19:15Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Plein83 VR1J. (Joop) GrootNieuw Welgelegen
    18 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 2 - Brederodes 1J. (Joop) GrootNieuw Welgelegen
    18 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 12 - Kosterman 18Nieuw Welgelegen
    18 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 9 - Bilt De FC 3Nieuw Welgelegen
    18 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kawin 5Nieuw Welgelegen
    18 feb.22:00Zwaluwen Utrecht '11 11 - Delta Sports '95 FC 5Nieuw Welgelegen
    24 feb.19:00Zwaluwen Utrecht '11 35+2 - VVZ '49 35+1Nieuw Welgelegen
    24 feb.19:00Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4Nieuw Welgelegen
    25 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 1 - Hercules 1Nieuw Welgelegen
  • Programma uitwedstrijden

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb.21:05Hercules 2 - Zwaluwen Utrecht '11 3Hercules
    2 feb.20:10BZVV 3 - Zwaluwen Utrecht '11 14Stinzenhal
    2 feb.21:00Patria VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4Bilt, Sporthal, de
    3 feb.19:15Nieuw Utrecht SV 2 - Zwaluwen Utrecht '11 8Dreef, de
    7 feb.19:15DESTO VR3 - Zwaluwen Utrecht '11 VR5Dreef, de
    7 feb.21:00Al-Andalus 2 - Zwaluwen Utrecht '11 3Kees Boeke Sporthal
    8 feb.19:15Hercules VR4 - Zwaluwen Utrecht '11 VR6Hercules
    9 feb.19:15BZVV VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4Stinzenhal
    9 feb.20:50DWOW VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Zuiderzeehal
    10 feb.19:15Hercules 13 - Zwaluwen Utrecht '11 16Hercules
    10 feb.21:05HMS 2 - Zwaluwen Utrecht '11 17Dreef, de
    11 feb.19:00USVF 7 - Zwaluwen Utrecht '11 9Merwestein
    11 feb.19:15Wasmeer VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Lieberg, de
    11 feb.19:15Haddekik FC 2 - Zwaluwen Utrecht '11 13Zuilen
    11 feb.19:45Wasmeer VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR7Dudok Arena
    11 feb.20:00Kampong 1 - Zwaluwen Utrecht '11 2Galgenwaard, Sportcentrum
    11 feb.20:55DESTO 1 - Zwaluwen Utrecht '11 4Europahal ( Vleuten )
    11 feb.21:05Voorwaarts 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Paperclip, de
    11 feb.21:05Zwaluwen Utrecht '11 35+4 - Zwaluwen Utrecht '11 35+3Nieuw Welgelegen
    11 feb.21:05FC Harmelen 6 - Zwaluwen Utrecht '11 12Kroon, de
    11 feb.21:50Kampong 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+1Galgenwaard, Sportcentrum
    11 feb.21:50HMS 1 - Zwaluwen Utrecht '11 8Sporthal OVVO Maarssen
    15 feb.19:15Hercules VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Hercules
    16 feb.20:10BZVV 5 - Zwaluwen Utrecht '11 10Stinzenhal
    17 feb.20:10Zwaluwen Utrecht '11 8 - Zwaluwen Utrecht '11 7Nieuw Welgelegen
    17 feb.22:00Exstudiantes Utrecht 6 - Zwaluwen Utrecht '11 6Nieuw Welgelegen
    18 feb.19:15VSC 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+4Sportcampus
    18 feb.19:15Haddekik FC 1 - Zwaluwen Utrecht '11 5Zuilen
    18 feb.20:25't Goy VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR3Veerhuis, 't
    18 feb.21:00zvv DOS'58 5 - Zwaluwen Utrecht '11 3Dreef, de
    18 feb.21:05DESTO 6 - Zwaluwen Utrecht '11 18Zuilen
    18 feb.22:00't Goy 4 - Zwaluwen Utrecht '11 13Dome, The
    21 feb.19:00Faja Lobi KDS VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR6Zuilen
    21 feb.21:05Hercules VR3 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Hercules
    23 feb.21:00Voorwaarts 7 - Zwaluwen Utrecht '11 14Nieuw Welgelegen
    24 feb.19:00Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4Nieuw Welgelegen
    25 feb.19:15Exstudiantes Utrecht VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR5Galgenwaard, Sportcentrum
    25 feb.19:15Rooie Lijn de 1 - Zwaluwen Utrecht '11 6Zuilen
    25 feb.19:55Argon 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+4Phoenix, de
    25 feb.20:10UVV 6 - Zwaluwen Utrecht '11 4Sportcampus
    25 feb.22:00Hercules 35+3 - Zwaluwen Utrecht '11 35+1Hercules
  • Uitslagen

    Geen informatie