• 16 (zaal, donderdag, heren)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 sep. 21:05Voorwaarts 14 - Zwaluwen Utrecht '11 16Dreef, de
    12 sep. 19:15Zwaluwen Utrecht '11 16 - Zwaluwen Utrecht '11 17Nieuw Welgelegen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 16 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts 1400000000
    2Zwaluwen Utrecht '11 1600000000

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 16 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 400000000
    2Faja Lobi KDS 200000000
    3Hercules 2100000000
    4Hercules 1200000000
    5Hercules 1600000000
    6Hercules 1500000000
    7HMS 700000000
    8Zwaluwen Utrecht '11 1500000000
    9Zwaluwen Utrecht '11 1700000000
    10Zwaluwen Utrecht '11 1600000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, MikeTeamspeler
    Blankendaal, TomTeamspeler
    Bree, Peter deTeamspeler
    Grommen, RobinTeamspeler
    Groot, John deTeamspeler
    Mahdi Kashtiara, FarshidTeamspeler
    Mulder, SjaakTeamspeler
    Smit, ErwinTeamspeler
    Spruit, VincentTeamspeler
    Vagevuur, WouterTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Blankendaal, TomOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.