• 15 (zaal, donderdag, heren)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 sep. 19:15Zwaluwen Utrecht '11 15 - EDO (U) 4Nieuw Welgelegen
    12 sep. 20:10EDO (U) 4 - Zwaluwen Utrecht '11 15Hoograven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 15 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 400000000
    2Zwaluwen Utrecht '11 1500000000

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 15 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 400000000
    2Faja Lobi KDS 200000000
    3Hercules 2100000000
    4Hercules 1200000000
    5Hercules 1600000000
    6Hercules 1500000000
    7HMS 700000000
    8Zwaluwen Utrecht '11 1500000000
    9Zwaluwen Utrecht '11 1700000000
    10Zwaluwen Utrecht '11 1600000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Brouwer, NathanTeamspeler
    Hansen, FlloydTeamspeler
    Isenia, CurtisTeamspeler
    Jong, Mark deTeamspeler
    Lange, Job deTeamspeler
    Smit, MaartenTeamspeler
    Stolten, RoderickTeamspeler
    VandeVondele, SebastianTeamspeler
    Vergeer, PimTeamspeler
    Vis, Dimitri van deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Smit, MaartenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.