• Speelschema zaterdag pupillen

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3 - Sporting '70 JO11-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3 - Hercules JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 B2Veld
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - DVSU JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 B1Veld
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - DVSU MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - DESTO MO9-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A2Veld
    08-10-202208:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - Sporting 70 JO8-6JMTe spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
    08-10-202209:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - Vriendenschaar JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 AVeld
    08-10-202209:00Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2 - UVV MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 BVeld
    08-10-202209:30Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1 - Meern De JO9-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A2Veld
    08-10-202209:30Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3 - Bunnik '73 JO9-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
    08-10-202209:50Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - Kampong JO12-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AVeld
    08-10-202209:50Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2 - DEV Doorn JO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    15-10-202210:00Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3 - Odijk JO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    15-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - Elinkwijk JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 AVeld
  • Speelschema zaterdag junioren

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    08-10-202210:45Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1 - Kampong MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    08-10-202212:30Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - Altior MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    08-10-202214:15Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Maarssen MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    08-10-202216:00Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - Houten JO18-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    15-10-202210:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - Nieuwkoop MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    15-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-3 - Sporting '70 MO17-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
  • Speelschema zaterdag senioren

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    08-10-202210:45Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Hyenas FC VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    08-10-202211:30Zwaluwen Utrecht '11 2 - Lopik 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    08-10-202213:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - HMS VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    08-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 1 - VVIJ 1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    08-10-202215:15Zwaluwen Utrecht '11 4 - Domstad Majella 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    08-10-202216:00Zwaluwen Utrecht '11 O23-1 - VVIJ O23-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    09-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Rivierwijkers 5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    09-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Hoogland VR4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    15-10-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Faja Lobi KDS 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    15-10-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - DHSC 9Te spelenSportpark Welgelegenveld 3
    15-10-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - Benschop VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    16-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Sporting '70 4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    16-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - Faja Lobi KDS 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    22-10-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - Voorwaarts 7Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    28-10-202220:00Zwaluwen Utrecht '11 VR18+1 - SVO Krommerijnstreek VR18+1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 A
    29-10-202210:45Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - EDO (U) VR3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    29-10-202211:30Zwaluwen Utrecht '11 2 - DESTO 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    29-10-202213:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Rivierwijkers VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    29-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 1 - Nieuw Utrecht SV 1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    29-10-202215:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Bunnik '73 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    29-10-202216:00Zwaluwen Utrecht '11 O23-1 - Houten O23-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    30-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - PVCV 5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    30-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Nieuw Utrecht SV 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    05-11-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - DESTO VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1
    05-11-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - Rivierwijkers 11Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    05-11-202212:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Odin 7Te spelenSportpark Welgelegenveld 3
  • Speelschema zondag senioren

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    09-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Rivierwijkers 5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    09-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Hoogland VR4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    16-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Sporting '70 4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    16-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - Faja Lobi KDS 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    30-10-202211:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - PVCV 5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    30-10-202214:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Nieuw Utrecht SV 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieAanvangstijdUitslagStatusDetails
    05-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 2 - Zwaluwen Utrecht '11 4Nieuw Welgelegen21:007 - 2Uitgespeeld
    05-10-2022Patria 1 - Zwaluwen Utrecht '11 3Bilt, Sporthal, de21:008 - 5Uitgespeeld
    05-10-2022Bilt De FC MO17-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-3Sportpark Weltevreden18:300 - 6Uitgespeeld
    03-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 5 - Kawin 5Europahal ( Vleuten )21:057 - 3Uitgespeeld
    03-10-2022Rivierwijkers VR3 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Sportpark Koningsweg20:452 - 2Uitgespeeld
    03-10-2022Hercules VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4Hercules19:153 - 5Uitgespeeld
    02-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 2 - Woerden 2Sportpark Welgelegen13:300 - 2Uitgespeeld
    02-10-2022Kampong VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Sportpark Maarschalkerweerd12:309 - 3Uitgespeeld
    02-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 4 - VVIJ 3Sportpark Welgelegen11:001 - 6Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - Lopik JO18-1Sportpark Welgelegen16:455 - 0Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 - OSM '75 JO15-2Sportpark Welgelegen16:305 - 12Uitgespeeld
    01-10-2022Kampong O23-3 - Zwaluwen Utrecht '11 O23-1Sportpark Maarschalkerweerd15:301 - 6Uitgespeeld
    01-10-2022UVV MO15-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Sportpark De Paperclip15:301 - 3Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - DESTO MO17-2Sportpark Welgelegen15:156 - 0Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO17-3 - Jonathan MO17-2Sportpark Welgelegen15:006 - 0Uitgespeeld
    01-10-2022Odin 6 - Zwaluwen Utrecht '11 4Sportpark Zoudenbalch15:006 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Vriendenschaar 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Sportpark Terweijde14:301 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Jonathan VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Sportpark Achter 't Slot14:303 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 - PVCV JO16-2Sportpark Welgelegen13:152 - 4Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 3 - DVSU 4Sportpark Welgelegen13:150 - 11Uitgespeeld
    01-10-2022PVCV JO13-7 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1Sportpark Fletiomare Oost12:402 - 7Uitgespeeld
    01-10-2022DVSU 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Sportpark Lunetten12:000 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - VVIJ JO12-1Sportpark Welgelegen11:405 - 7Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - GVVV JO12-1Sportpark Welgelegen11:303 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO14-2 - Meern De JO14-6Sportpark Welgelegen11:303 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Voorwaarts VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Sportpark Berekuil11:302 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - Lopik VR1Sportpark Welgelegen11:150 - 11Uitgespeeld
    01-10-2022Breukelen FC JO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Sportpark Broekdijk-Oost10:305 - 6Uitgespeeld
    01-10-2022Meern De MO11-3 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2Sportpark De Meern10:3012 - 1Uitgespeeld
    01-10-2022Montfoort S.V.'19 JO14-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1Sportpark Hofland10:052 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - Hooglanderveen MO11-1Sportpark Welgelegen10:001 - 4Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2 - DESTO MO13-3Sportpark Welgelegen10:001 - 3Uitgespeeld
    01-10-2022FC Driebergen JO11-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2Sportpark De Woerd10:006 - 4Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - SV Vechtzoom JO15-2Sportpark Welgelegen09:454 - 0Uitgespeeld
    01-10-2022Brederodes JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3Sportpark Blankensteijn09:456 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Kampong JO11-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3Sportpark Maarschalkerweerd09:007 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Rohda '76 MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1Sportpark Broekvelden09:009 - 0Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - DHSC JO11-1Sportpark Welgelegen08:305 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Lopik MO13-1 (9-tal)Sportpark Welgelegen08:304 - 2Uitgespeeld
    01-10-2022Meern De JO12-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Sportpark De Meern08:306 - 4Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 12 - FC Harmelen 8Nieuw Welgelegen22:005 - 2Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 1 - Adelaars zvv 3Nieuw Welgelegen21:053 - 1Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 35+2 - Hertha 35+1Nieuw Welgelegen21:056 - 6Uitgespeeld
    30-09-2022Kosterman 17 - Zwaluwen Utrecht '11 13Weide Wereld21:057 - 3Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 35+1 - Kortenhoef'94 35+1Nieuw Welgelegen20:105 - 5Uitgespeeld
    30-09-2022FC Harmelen 9 - Zwaluwen Utrecht '11 18Kroon, de20:107 - 3Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 VR18+1 - Loosdrecht VR18+1Sportpark Welgelegen20:005 - 0Uitgespeeld
    30-09-2022ZVVN 77 3 - Zwaluwen Utrecht '11 19Heem, 't20:007 - 4Uitgespeeld
    30-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - DESTO VR1Nieuw Welgelegen19:157 - 1Uitgespeeld
    29-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 16 - USVF 8Nieuw Welgelegen22:006 - 5Uitgespeeld
    29-09-2022Exstudiantes Utrecht 3 - Zwaluwen Utrecht '11 8Hoograven22:005 - 3Uitgespeeld
    29-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 15 - Hercules 11Nieuw Welgelegen21:054 - 3Uitgespeeld
    29-09-2022Exstudiantes Utrecht 4 - Zwaluwen Utrecht '11 7Dreef, de21:0510 - 3Uitgespeeld
    29-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - FC Harmelen VR1Nieuw Welgelegen20:101 - 2Uitgespeeld
    29-09-2022Hercules 12 - Zwaluwen Utrecht '11 11Hercules20:108 - 4Uitgespeeld
    29-09-2022IJsselmeervogels VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR6Toekomst, de20:002 - 7Uitgespeeld
    29-09-2022Zwaluwen Utrecht '11 VR4 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Nieuw Welgelegen19:151 - 9Uitgespeeld
    29-09-2022USVF 7 - Zwaluwen Utrecht '11 17Hoograven19:154 - 2Uitgespeeld
  • Wedstrijdsecretariaat

    Het wedstrijdsecretariaat neemt een centrale plaats binnen onze voetbalvereniging en is verantwoordelijk voor het goed verlopen van het (competitie- en beker) programma van alle te spelen wedstrijden.

    Wedstrijdsecretariaat zaterdag
    06 40277080



    Wedstrijdsecretariaat zondag

    030 2935833

     

    Email:
    voetbalwedstr-secr-zat@zwaluwenutrecht1911.nl