• VR30+2 (veld, vrijdag, dames)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 dec. 20:00Zwaluwen Utrecht '11 VR30+1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR30+2Sportpark Welgelegen
    10 jan. 20:00Zwaluwen Utrecht '11 VR30+2 - Montfoort S.V.'19 VR30+1Sportpark Welgelegen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR30+2 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Montfoort S.V.'19 VR30+166003362718
    2Zwaluwen Utrecht '11 VR30+25401138512
    3Faja Lobi KDS VR30+2640227151212
    4Faja Lobi KDS VR30+1740323111212
    5Benschop VR30+17214242407
    6VSC VR30+152031517-26
    7Houten VR30+141121417-34
    8Hercules VR30+15014931-221
    9Zwaluwen Utrecht '11 VR30+15014433-291
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Heuvel, Linda van denTeamspeler
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer