• Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (zaal)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 dec. 20:00Spakenburg VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Stormvogel, de
    10 dec. 19:15Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Vreeswijk VR1Nieuw Welgelegen
    17 dec. 21:05Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Wartburgia asv VR7Nieuw Welgelegen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 nov.Team Vos VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR20 - 4
    26 nov.Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - DESTO VR21 - 2
  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (1314 Vrouwen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules VR1870164204421
    2't Goy VR1750240271315
    3Spakenburg VR175023123815
    4LRC VR184223527814
    5DESTO VR184223429514
    6Zwaluwen Utrecht '11 VR284222521414
    7Wasmeer VR184044239312
    8Soest SO VR172322528-39
    9Hercules VR282152147-267
    10DESTO VR272051828-106
    11Hercules VR382061535-206
    12Vreeswijk VR180082349-260

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (B6610 Vrouwen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR21100140143
    2DESTO VR11100132113
    3Zwaluwen Utrecht '11 VR311009093
    4Hercules VR111009183
    5Spakenburg VR111009183
    6Zwaluwen Utrecht '11 VR111009183
    7Faja Lobi KDS VR111008083
    8DESTO VR411005143
    9Soest SO VR111006333
    10Zwaluwen Utrecht '11 VR511004133
    11Hercules VR311004223
    12Hercules VR611003123
    13Team Vos VR100000000
    14Patria VR1100124-20
    15Laren 99 sv VR1100113-20
    16GS'76 VR1100136-30
    17DESTO VR2100114-30
    18Zwaluwen Utrecht '11 VR6100115-40
    19DESTO VR3100119-80
    20Hercules VR5100119-80
    21Zwaluwen Utrecht '11 VR7100119-80
    22Hercules VR2100108-80
    23Zwaluwen Utrecht '11 VR4100109-90
    24Exstudiantes Utrecht VR11001213-110
    25Exstudiantes Utrecht VR21001014-140

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (B6620 Vrouwen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen Utrecht '11 VR31100220223
    2Wartburgia asv VR111008083
    3ZA/ Bluedesk Internet VR411009273
    4Zaalvoetbal Onze Gezellen VR211009273
    5Hillegom sv VR111007253
    6Hercules VR111005053
    7Wognum Nicols VR211005053
    8DWOW VR111006243
    9DWOW VR311006243
    10Plein83 VR111006243
    11Soest SO VR111005143
    12Zwaluwen Utrecht '11 VR211004043
    13GSV VR111005323
    14AZV (Akersloot) VR211004223
    15Team Alkmaar/Sportstars VR211004223
    16Ouderkerk sv. VR211004313
    17Plein83 VR211003213
    18RTC 72 VR111003303
    19AZV (Akersloot) VR100000000
    20Demi Sport VR100000000
    21DESTO VR400000000
    22DESTO VR100000000
    23DKM z.v.v./ By The Way Reclame VR100000000
    24Hercules VR300000000
    25RTC 72 VR300000000
    26RTC 72 VR200000000
    27Spakenburg VR100000000
    28Team Alkmaar/Sportstars VR300000000
    29Wartburgia asv VR700000000
    30Wognum Nicols VR100000000
    31Zaalvoetbal Onze Gezellen VR100000000
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR100000000
    33Sporting S VR110013300
    34Os Lusitanos VR2100134-10
    35Geel Wit '20 sv. VR1100123-10
    36Marken sv. VR1100135-20
    37Team Alkmaar/Sportstars VR1100124-20
    38Texel 94 VR1100124-20
    39GSV VR2100126-40
    40zvv Nieuweboer Architecten VR1100126-40
    41Wartburgia asv VR2100126-40
    42Zwaluwen Utrecht '11 VR5100115-40
    43Team Vos VR1100104-40
    44AZV (Amstelveen) VR1100127-50
    45Faja Lobi KDS VR1100105-50
    46ZA/ Bluedesk Internet VR1100105-50
    47Zeemacht VR3100129-70
    48vv Zwanenburg VR1100129-70
    49Geel Wit '20 sv. VR2100108-80
    50Hercules VR61001022-220

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (B6630 Vrouwen Zaal beker recreatie 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZV (Akersloot) VR200000000
    2AZV (Akersloot) VR100000000
    3Demi Sport VR100000000
    4DESTO VR400000000
    5DESTO VR100000000
    6DKM z.v.v./ By The Way Reclame VR100000000
    7DWOW VR100000000
    8DWOW VR300000000
    9GSV VR100000000
    10Hercules VR100000000
    11Hercules VR300000000
    12Hillegom sv VR100000000
    13Ouderkerk sv. VR200000000
    14Plein83 VR100000000
    15Plein83 VR200000000
    16RTC 72 VR300000000
    17RTC 72 VR100000000
    18RTC 72 VR200000000
    19Soest SO VR100000000
    20Spakenburg VR100000000
    21Team Alkmaar/Sportstars VR200000000
    22Team Alkmaar/Sportstars VR300000000
    23Wartburgia asv VR700000000
    24Wartburgia asv VR100000000
    25Wognum Nicols VR100000000
    26Wognum Nicols VR200000000
    27ZA/ Bluedesk Internet VR400000000
    28Zaalvoetbal Onze Gezellen VR200000000
    29Zaalvoetbal Onze Gezellen VR100000000
    30Zwaluwen Utrecht '11 VR300000000
    31Zwaluwen Utrecht '11 VR200000000
    32Zwaluwen Utrecht '11 VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Sybrit van denTeamspeler
    Burema, AnnickTeamspelerDoelverdediger
    Gosker, LisaTeamspeler
    Hilhorst, MiekeTeamspeler
    Jansen, EllaTeamspeler
    Maassen, IngeTeamspeler
    Smith, RomyTeamspeler
    Straten, SimoneTeamspeler
    Veen, Maaike van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burema, AnnickOverige stafTeammanager
    Veen, Maaike van derOverige stafTeammanager