• VR2 (veld, zaterdag, dames)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 15:30Delta Sports '95 FC VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Sportpark "De Kruisboog" - Delta S
    25 mei. 14:30JSV Nieuwegein VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Sportpark Galecop - JSV Nieuw
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.EDO (U) VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR213 - 0
  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein VR114130188117739
    2EDO (U) VR115112277245335
    3Brederodes VR1159243933629
    4Voorwaarts VR1147344031924
    5DHSC VR1177372925424
    6Vriendenschaar VR1165294068-2817
    7Delta Sports '95 FC VR2134451538-2316
    8Odysseus '91 VR4145092331-815
    9Hercules VR31523101755-389
    10Zwaluwen Utrecht '11 VR21511131466-524
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkhof, NinaTeamspeler
    Bijl, Kim van derTeamspeler
    Boot, ElkeTeamspeler
    Bouferra, NadiaTeamspeler
    Boutaleb, YasminaTeamspeler
    Dilissen, JuliaTeamspeler
    Doorlag, EsterTeamspeler
    Graaf, Anna deTeamspeler
    Gruijters, IsisTeamspeler
    Haar, Andrea von derTeamspeler
    Jonge, Maxine deTeamspeler
    Koopman, FleurTeamspeler
    Loon, Anouk vanTeamspeler
    Metselaar, IngeTeamspeler
    Mourer, GabrielaTeamspeler
    Plomp, SaarTeamspeler
    Saris, DewiTeamspeler
    Smith, BernadetTeamspeler
    Strikwerda, FemkeTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Doorlag, EsterOverige stafTeammanager
    Gruijters, IsisTechnische staf
    Loen, KeesTechnische stafTrainer/coach
    Loman, CarlineTechnische staf
    Saris, DewiTechnische staf
    Smal, EvaTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.