• Volledige programma zat/zon

  • Zaterdagprogramma thuis

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    06-12-20222e klasse (2e fase)18:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - FC Driebergen MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    06-12-20223e klasse20:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - UVV VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 - IJFC JO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Floreant MO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - JSV Nieuwegein JO8-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2 - Meern De MO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20226e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - Aurora MO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 A2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - JSV Nieuwegein JO10-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - Odijk JO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - Kockengen JO14-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - VVIJ JO11-1JMTe spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20226e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - Montfoort S.V.'19 MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    10-12-20225e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1 - Brederodes JO10-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - DVSU MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20226e klasse11:45Zwaluwen Utrecht '11 3 - Rivierwijkers 10Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)11:45Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - Delta Sports '95 FC MO15-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 - Hercules JO16-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - PVCV JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20225e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - CDW JO12-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AVeld
    10-12-20224e klasse13:45Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - IJFC VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20226e klasse15:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - OSM '75 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)15:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Meern De MO17-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1 - Delta Sports '95 FC JO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
    12-12-20221e klasse (2e fase)16:00Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - Houten JO18-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
  • Zaterdagprogramma uit

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    06-12-20222e klasse (2e fase)18:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - FC Driebergen MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    06-12-20223e klasse20:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - UVV VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    09-12-20221e klasse20:00Zwaluwen Utrecht '11 VR18+1 - Hoogland VR18+1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 AVeld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 - IJFC JO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Floreant MO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - JSV Nieuwegein JO8-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2 - Meern De MO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20226e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - Aurora MO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 A2Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)08:30UVV JO15-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2Te spelenSportpark De Paperclipveld 1Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Houten MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Oud Wulvenveld 4Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Kampong JO8-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2 B2Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)08:30JSV Nieuwegein JO8-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) A1Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30PVC JO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 2 A1Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30DVSU JO9-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSU B2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30DVSU JO9-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSU A2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30Meern De JO11-11 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3Te spelenSportpark De Meernveld 2 AVeld
    10-12-20225e klasse09:00Rivierwijkers 7 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Koningswegveld 1-RivierwijkersVeld
    10-12-20222e klasse (2e fase)09:00Meern De MO15-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Te spelenSportpark De Meernveld 4Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)09:00Delta Sports '95 FC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark De Kruisboogveld 2 AVeld
    10-12-20224e klasse (2e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - JSV Nieuwegein JO10-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)09:30Hercules JO10-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Hercules A1Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)09:55PVCV JO14-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-2Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 2Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - Odijk JO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - Kockengen JO14-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - VVIJ JO11-1JMTe spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20224e klasse (2e fase)10:00IJFC JO13-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2Te spelenSportpark Groenvlietveld 4-IJFCVeld
    10-12-20222e klasse (2e fase)10:00PVC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 1 AVeld
    10-12-20226e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - Montfoort S.V.'19 MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    10-12-20225e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1 - Brederodes JO10-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
    10-12-20224e klasse (2e fase)11:00JSV Nieuwegein JO10-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) A2Veld
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)11:00SV Overvecht/De Dreef JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1Te spelenSportpark De Dreefveld 2 AVeld
    10-12-20222e klasse11:15VEP 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Cromwijckveld 1-VEPVeld
    10-12-20221e klasse (2e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - DVSU MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20226e klasse11:45Zwaluwen Utrecht '11 3 - Rivierwijkers 10Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)11:45Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - Delta Sports '95 FC MO15-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)12:15UVV JO18-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 3Veld
    10-12-20223e klasse12:30Delta Sports '95 FC VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Te spelenSportpark De Kruisboogveld 1Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:00Hooglanderveen MO11-4 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2Te spelenSportpark Willem Tomassenveld 3 AVeld1112
    10-12-20221e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 - Hercules JO16-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - PVCV JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    10-12-20225e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - CDW JO12-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AVeld
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:15JSV Nieuwegein JO14-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-3Te spelenSportpark Galecopveld 8 (Pupillen JO11-JO12)Veld
    10-12-20224e klasse13:45Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - IJFC VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)14:00Kampong MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2Veld
    10-12-20223e klasse14:30Elinkwijk 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Te spelenSportpark Elinkwijkveld 1Veld
    10-12-20226e klasse15:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - OSM '75 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    10-12-20221e klasse (2e fase)15:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Meern De MO17-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1 - Delta Sports '95 FC JO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
    10-12-20223e klasse (2e fase)15:30UVV JO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 2Veld
    10-12-20224e klasse16:00OSM '75 VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Te spelenSportpark Fazantenkampveld 1Veld
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kampong 13Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - VVIJ 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    11-12-20224e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Meern De VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    12-12-20221e klasse (2e fase)16:00Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - Houten JO18-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
  • Zondagprogramma thuis

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kampong 13Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - VVIJ 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    11-12-20224e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Meern De VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
  • Zondagprogramma uit

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Kampong 13Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    11-12-20225e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - VVIJ 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    11-12-20224e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Meern De VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld