• Programma veld

  • WedstrijddatumCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    04-02-20230328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - Delta Sports '95 FC JO8-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    04-02-20230328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1 - PVC JO8-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    04-02-20230332 Onder 12 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - SV Overvecht/De Dreef JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    04-02-20230394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 - Bilt De FC JO13-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    04-02-20230391 Onder 14 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO14-2 - Hercules JO14-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    04-02-20230328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30IJFC JO8-2JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-IJFC A2IJSSELSTEIN UT
    04-02-20230324 Onder 9 (3e fase)5e klasse (3e fase)08:30Houten JO9-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Oud WulvenVeld 8 B2HOUTEN
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)5e klasse (3e fase)08:30PVC JO10-7JM - Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 2 B1UTRECHT
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)08:30UVV JO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 2 A1VLEUTEN
    04-02-20230270 Onder 11 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Meern De MO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2Te spelenSportpark De Meernveld 2 BDE MEERN
    04-02-20230332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30Meern De JO12-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4Te spelenSportpark De Meernveld 6 BDE MEERN
    04-02-2023266 Meiden Onder 11 3e fase1e klasse (3e fase)08:30Houten MO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1Te spelenSportpark Oud WulvenVeld 8 AHOUTEN
    04-02-2023310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30DVSU MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Lunettenveld 5 - DVSUUTRECHT
    04-02-20230682 Onder 17 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:00VVIJ JO17-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-VVIJIJSSELSTEIN UT11 - Kleedkamer 115 - Kleedkamer 5
    04-02-2023302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)09:15Maarssen MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2Te spelenSportpark Daalseweide05-veld 5-MaarssenMAARSSENUit - UitzoekenUit - Uitzoeken
    04-02-20230324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2 - UVV JO9-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3 - PVCV JO10-12Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    04-02-20230324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:45Kampong JO9-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2 B2UTRECHT
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:45JSV Nieuwegein JO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-2Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) B1NIEUWEGEIN
    04-02-20230270 Onder 11 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - VRC JO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    04-02-20230391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - OSM '75 JO14-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    04-02-2023218 Vrouwen Zaterdag (voorjaar)5e klasse10:00Odysseus '91 VR8 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2Te spelenSportpark Olymposveld 3UTRECHT
    04-02-20230388 Onder 15 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:15Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - OSM '75 JO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)6e klasse (3e fase)10:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - Montfoort S.V.'19 MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    04-02-20230324 Onder 9 (3e fase)6e klasse (3e fase)10:30UVV MO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 4 A2VLEUTEN
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)4e klasse (3e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - DVSU JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    04-02-2023306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)10:45JSV Nieuwegein MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1Te spelenSportpark Galecopveld 5NIEUWEGEIN
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)4e klasse (3e fase)10:45Montfoort S.V.'19 JO10-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenSportpark Hoflandveld 4 B1MONTFOORT
    04-02-20230394 Onder 13 (3e fase)5e klasse (3e fase)10:45Brederodes JO13-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2Te spelenSportpark Blankensteijnveld 1-BrederodesVIANEN UT
    04-02-20230332 Onder 12 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:00Elinkwijk JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark Elinkwijkveld 2 BUTRECHT
    04-02-20230332 Onder 12 (3e fase)4e klasse (3e fase)11:00PVC JO12-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 3 AUTRECHT
    04-02-20230270 Onder 11 (3e fase)5e klasse (3e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3 - DESTO JO11-7Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    04-02-2023290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)11:40Sporting '70 MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2Te spelenSportpark Voordorpveld 4-Sporting'70UTRECHT
    04-02-20230388 Onder 15 (3e fase)4e klasse (3e fase)11:45Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 - Houten JO15-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    04-02-2023298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1 - FC Oudewater MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    04-02-20230332 Onder 12 (3e fase)2e klasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - Hercules JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AUTRECHT
    04-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse12:00Hyenas FC 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Liesboschveld 1UTRECHT
    04-02-20230219 Mannen Zaterdag reserve (voorjaar A-cat)2e klasse12:00Lopik 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Lopikveld 1LOPIK
    04-02-2023212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)3e klasse12:15DVSU VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSUUTRECHT
    04-02-2023266 Meiden Onder 11 3e fase3e klasse (3e fase)13:00Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2 - DHSC MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    04-02-2023218 Vrouwen Zaterdag (voorjaar)5e klasse13:30Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - SCH '44 VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    04-02-20230683 Onder 16 (3e fase)1e klasse (3e fase)13:30CSW JO16-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1Te spelenSportpark CSWveld 4WILNIS
    04-02-2023294 MO17 (3e fase)2e klasse (3e fase)13:45Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - UVV MO17-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    04-02-20230212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:30DVSU 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSUUTRECHT
    04-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse14:45Zwaluwen Utrecht '11 3 - Jonathan 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    04-02-20230681 Onder 18 (3e fase)2e klasse15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - FC Aalsmeer JO18-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    04-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse15:45Zwaluwen Utrecht '11 5 - Odysseus '91 9Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    05-02-2023516 Vrouwen Zondag (voorjaar)5e klasse10:30Hoogland VR4 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1Te spelenSportpark Langenoordveld 5HOOGLAND
    05-02-20230519 Mannen Zondag reserve4e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - Kampong 7Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    05-02-20230519 Mannen Zondag reserve5e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - JSV Nieuwegein 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    05-02-20230519 Mannen Zondag reserve5e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Woerden 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    05-02-20230519 Mannen Zondag reserve6e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - Allen Weerbaar 4Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    08-02-20230332 Onder 12 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)18:00Altius JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1Te spelenSportpark Beresteinveld 2-Altius BHILVERSUM
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-2 - PVCV JO10-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    11-02-20230332 Onder 12 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - DVSU JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 AUTRECHT
    11-02-2023310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2 - UVV MO13-3 (9-tal)Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-2023266 Meiden Onder 11 3e fase1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - Meern De MO11-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    11-02-20230324 Onder 9 (3e fase)6e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - Aurora MO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    11-02-2023298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)08:30SCH '44 MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Te spelenSportpark Bijleveldveld 4HARMELEN
    11-02-20230328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Sporting '70 JO8-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Sporting'70 A2UTRECHT
    11-02-20230328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30Meern De JO8-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark De Meernveld 5 B1DE MEERN
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)6e klasse (3e fase)08:30UVV JO10-6 - Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2Te spelenSportpark De Paperclipveld 2 B1VLEUTEN
    11-02-20230270 Onder 11 (3e fase)5e klasse (3e fase)08:30Vreeswijk JO11-4JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3Te spelenSportpark Parkhout / Zandveldveld 7 Vreeswijk ANIEUWEGEIN
    11-02-20230332 Onder 12 (3e fase)4e klasse (3e fase)08:30DVSU JO12-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSU AUTRECHT
    11-02-2023266 Meiden Onder 11 3e fase3e klasse (3e fase)08:30JSV Nieuwegein MO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2Te spelenSportpark Galecopveld 8 (Pupillen JO11-JO12) ANIEUWEGEIN
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)5e klasse (3e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1 - Bunnik '73 JO10-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    11-02-20230324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:30Hercules JO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Hercules B2UTRECHT
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:40PVCV JO10-9 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 1 B2VLEUTEN
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)4e klasse (3e fase)09:45Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5 - PVCV JO10-13Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)4e klasse (3e fase)09:45DESTO JO10-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4Te spelenDESTO - Sportpark Vryheitveld 4 B1VLEUTEN
    11-02-2023306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Bilt De FC MO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-20230332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - JSV Nieuwegein JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    11-02-20230391 Onder 14 (3e fase)3e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-3 - Geinoord Nieuwegein JO14-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-20230328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)10:00Jonathan JO8-7 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3Te spelenSportpark Achter 't Slotveld 5 B1ZEIST
    11-02-20230324 Onder 9 (3e fase)5e klasse (3e fase)10:15Brederodes JO9-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Blankensteijnveld 4-Brederodes (E+F) B2VIANEN UT
    11-02-20230270 Onder 11 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:15Delta Sports '95 FC JO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1Te spelenSportpark De Kruisboogveld 6 AHOUTEN
    11-02-20230391 Onder 14 (3e fase)3e klasse (3e fase)10:15SCH '44 JO14-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-2Te spelenSportpark Bijleveldveld 2HARMELEN
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1 - DESTO JO10-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    11-02-20230324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:00OSM '75 JO9-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2Te spelenSportpark Fazantenkampveld 5 A1MAARSSEN
    11-02-20230391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:10VVIJ JO14-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1Te spelenSportpark Groenvlietveld 3-VVIJIJSSELSTEIN UT
    11-02-2023218 Vrouwen Zaterdag (voorjaar)5e klasse11:25Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Voorwaarts VR2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-20230332 Onder 12 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - UVV JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    11-02-20230388 Onder 15 (3e fase)4e klasse (3e fase)11:30DESTO JO15-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2Te spelenDESTO - Sportpark Vryheitveld 5VLEUTEN
    11-02-2023302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)11:40Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - Sporting '70 MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-20230219 Mannen Zaterdag reserve (voorjaar A-cat)2e klasse11:45DVSU 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSUUTRECHT
    11-02-20230332 Onder 12 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - Almere FC JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AUTRECHT
    11-02-20230394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)12:10Sporting '70 JO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1Te spelenSportpark Voordorpveld 1-Sporting'70UTRECHT
    11-02-20230681 Onder 18 (3e fase)2e klasse12:30Legmeervogels JO18-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1Te spelenSportpark Randhoornveld 2UITHOORN
    11-02-20230388 Onder 15 (3e fase)1e klasse (3e fase)12:30PVCV JO15-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 3VLEUTEN
    11-02-20230682 Onder 17 (3e fase)3e klasse (3e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1 - UVV JO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-2023212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)3e klasse13:30Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Jonathan VR1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-20230212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 1 - Vriendenschaar 1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    11-02-2023290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)15:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Meern De MO17-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse15:00Odin 10 - Zwaluwen Utrecht '11 3Te spelenSportpark Zoudenbalch(2) Sterrenwijk (16) - GUTRECHT
    11-02-20230394 Onder 13 (3e fase)5e klasse (3e fase)15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2 - Bilt De FC JO13-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-2023218 Vrouwen Zaterdag (voorjaar)5e klasse15:30Hercules VR7 - Zwaluwen Utrecht '11 VR3Te spelenSportpark Voordorpveld 4-HerculesUTRECHT
    11-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse16:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Odin 6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    11-02-20230214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse16:00Voorwaarts 7 - Zwaluwen Utrecht '11 5Te spelenSportpark Berekuilveld 1UTRECHT
    11-02-20230683 Onder 16 (3e fase)1e klasse (3e fase)16:45Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 - UVV JO16-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    12-02-20230519 Mannen Zondag reserve5e klasse11:00VVIJ 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-VVIJIJSSELSTEIN UT

  • Veld | Wedstrijdsecretariaat