• 2 (veld, zondag, heren)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 14:00FIT avv 5 - Zwaluwen Utrecht '11 2Sportpark Drieburg
    7 nov. 14:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - Zeeburgia avv 6Sportpark Welgelegen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.TABA afc 5 - Zwaluwen Utrecht '11 21 - 2
    17 okt.Zwaluwen Utrecht '11 2 - Swift 118 - 3
  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong 94310135810
    2Zwaluwen Utrecht '11 24310147710
    3FIT avv 5430115969
    4WV-HEDW 8430113769
    5Buitenboys sc. 2320113586
    6Geinburgia sv. 232017616
    7Abcoude fc 342029726
    8TABA afc 521014403
    9AS'80 331026423
    10Meer De sv. 63003414-100
    11Swift 114004719-120
    12Zeeburgia avv 64004624-180

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De 6321014597
    2Montfoort S.V.'19 432019456
    3DVSU 331116604
    4Zwaluwen Utrecht '11 23003115-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adahchour, ZakariaTeamspeler
    Berkane, OualidTeamspeler
    Dindin, AminTeamspeler
    Mimouni, Mohammed ElTeamspeler
    Rahouti, ZakariaTeamspeler
    Rammani, AyoubTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rahouti, ZakariaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.