• Programma pupillen
    JO8-JO12


     

  • JO8-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1 - PVC JO8-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    11-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)2e klasse (3e fase)08:30Sporting '70 JO8-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Sporting'70 A2UTRECHT
  • JO8-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30IJFC JO8-2JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-IJFC A2IJSSELSTEIN UT
    11-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30Meern De JO8-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark De Meernveld 5 B1DE MEERN
  • JO8-3

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - Delta Sports '95 FC JO8-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
    11-02-2023regulier0328 Onder 8 (3e fase)3e klasse X (3e fase)10:00Jonathan JO8-7 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3Te spelenSportpark Achter 't Slotveld 5 B1ZEIST

  • JO9-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:45Kampong JO9-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2 B2UTRECHT
    11-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:30Hercules JO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Hercules B2UTRECHT
  • JO9-3

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)5e klasse (3e fase)08:30Houten JO9-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Oud WulvenVeld 8 B2HOUTEN
    11-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)5e klasse (3e fase)10:15Brederodes JO9-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Blankensteijnveld 4-Brederodes (E+F) B2VIANEN UT

  • JO10-1

    WedstrijddatumCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20230266 Onder 10 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)08:30UVV JO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 2 A1VLEUTEN
    11-02-20230266 Onder 10 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1 - DESTO JO10-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
  • JO10-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:45JSV Nieuwegein JO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-2Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) B1NIEUWEGEIN
    11-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-2 - PVCV JO10-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
  • JO10-3

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3 - PVCV JO10-12Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    11-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:40PVCV JO10-9 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 1 B2VLEUTEN
  • JO10-4

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20234e klasse (3e fase)Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - DVSU JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT
    11-02-20234e klasse (3e fase)DESTO JO10-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4Te spelenDESTO - Sportpark Vryheitveld 4 B1VLEUTEN
  • JO10-5

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20234e klasse (3e fase)10:45Montfoort S.V.'19 JO10-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenSportpark Hoflandveld 4 B1MONTFOORT
    11-02-20234e klasse (3e fase)09:45Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5 - PVCV JO10-13Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2UTRECHT

  • JO11-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0270 Onder 11 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - VRC JO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    11-02-2023regulier0270 Onder 11 (3e fase)Hoofdklasse (3e fase)10:15Delta Sports '95 FC JO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1Te spelenSportpark De Kruisboogveld 6 AHOUTEN
  • JO11-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20231e klasse (3e fase)11:00Elinkwijk JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark Elinkwijkveld 2 BVeldUTRECHT
    11-02-20231e klasse (3e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - UVV JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeldUTRECHT
  • JO11-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20235e klasse (3e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3 - DESTO JO11-7Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    11-02-20235e klasse (3e fase)08:30Vreeswijk JO11-4JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3Te spelenSportpark Parkhout / Zandveldveld 7 Vreeswijk AVeld

  • JO12-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023Hoofdklasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - SV Overvecht/De Dreef JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
    08-02-2023Hoofdklasse (3e fase)18:00Altius JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1Te spelenSportpark Beresteinveld 2-Altius BHILVERSUM
    11-02-2023Hoofdklasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - Almere FC JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AUTRECHT
  • JO12-2

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20231e klasse (3e fase)Elinkwijk JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark Elinkwijkveld 2 BVeld
    11-02-20231e klasse (3e fase)Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - UVV JO12-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
  • JO12-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20232e klasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - Hercules JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AUTRECHT
    11-02-20232e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - DVSU JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 AUTRECHT
  • JO12-4

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaats
    04-02-20233e klasse (3e fase)08:30Meern De JO12-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4Te spelenSportpark De Meernveld 6 BDE MEERN
    11-02-20233e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - JSV Nieuwegein JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BUTRECHT
  • JO12-5

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20234e klasse (3e fase)11:00PVC JO12-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 3 AUTRECHT
    11-02-20234e klasse (3e fase)08:30DVSU JO12-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSU AUTRECHT

  • Pupillen | Veld | Wedstrijdsecretariaat