• Bekijk hier het overzicht met wedstrijden van Zwaluwen Utrecht 1911 PUPILLEN. 
    Dit zijn de zowel de uit als thuiswedstrijden in alle competities. 

  • Pupillen (thuis)

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    za 15-okt.4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)14:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - Elinkwijk JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 AVeld
    za 15-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3 - Odijk JO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    za 08-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:50Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - Kampong JO12-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AVeld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:50Zwaluwen Utrecht '11 JO11-2 - DEV Doorn JO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    za 08-okt.1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO9-1 - Meern De JO9-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A2Veld
    za 08-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3 - Bunnik '73 JO9-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:00Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3 - Vriendenschaar JO12-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 AVeld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:00Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2 - UVV MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 BVeld
    za 08-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3 - Sporting '70 JO11-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    za 08-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3 - Hercules JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 B2Veld
    za 08-okt.4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - DVSU JO10-5Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 B1Veld
    za 08-okt.6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - DVSU MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
    za 08-okt.6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - DESTO MO9-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A2Veld
    za 08-okt.4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - Sporting 70 JO8-6JMTe spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
  • Pupillen (uit)

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    za 08-okt.1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30UVV JO9-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-2Te spelenSportpark De Paperclipveld 2 B2Veld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30DHSC JO8-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark Thorbeckeveld 3 B1Veld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30OSM '75 JO8-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1Te spelenSportpark Fazantenkampveld 3 A1Veld
    za 08-okt.1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Meern De MO11-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1Te spelenSportpark De Meernveld 6 AVeld
    za 08-okt.Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:30Hyenas FC JO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1Te spelenSportpark Liesboschveld 1 BVeld
    za 08-okt.4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:45PVC JO12-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 1 BVeld34
    za 08-okt.Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)08:45PVC JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 1 AVeld
    za 08-okt.1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:45Geinoord Nieuwegein JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark Parkhout / Zandveldveld 1 Geinoord AVeld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:50Sporting 70 JO10-2JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-2Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Sporting'70 A2Veld
    za 08-okt.Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)10:00Focus '07 JO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1Te spelenSportpark Parijschveld 3 A1Veld34
    za 08-okt.6e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)10:00Delta Sports '95 FC MO10-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1Te spelenSportpark De Kruisboogveld 5 B2Veld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)10:15SVM MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Van Eckveld 1Veld
    za 08-okt.4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)10:55PVCV JO10-11 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 1 A2Veld
    za 08-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)11:30DVSU MO13-3 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1Te spelenSportpark Lunettenveld 4-DVSUVeld
    za 15-okt.2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)08:30Bilt De FC MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Weltevredenveld 4Veld
    za 15-okt.3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)09:00Jonathan JO12-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4Te spelenSportpark Achter 't Slotveld 5 AVeld
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAanvangstijdUitslagCompetitienaamStatusDetails
    za 01-okt.PVCV JO13-7 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-112:402 - 70392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)Uitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2 - VVIJ JO12-111:405 - 70330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1 - GVVV JO12-111:303 - 20330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Meern De MO11-3 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-210:3012 - 1264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)Uitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - Hooglanderveen MO11-110:001 - 4264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)Uitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2 - DESTO MO13-310:001 - 3308 MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)Uitgespeeld
    za 01-okt.FC Driebergen JO11-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-210:006 - 40268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Brederodes JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-309:456 - 20330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Kampong JO11-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-309:007 - 20268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - DHSC JO11-108:305 - 20268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld
    za 01-okt.Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Lopik MO13-1 (9-tal)08:304 - 2308 MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)Uitgespeeld
    za 01-okt.Meern De JO12-6 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-508:306 - 40330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd ReeksUitgespeeld