• Programma pupillen JO8-JO12

  • JO8-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Kampong JO8-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2 B2Veld
  • JO8-2

    WedstrijddatumKlasseVerzameltijdAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20223e klasse (2e fase)08:30JSV Nieuwegein JO8-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO8-2Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) A1Veld
  • JO8-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO8-3 - JSV Nieuwegein JO8-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
  • JO9-1

    WedstrijddatumAccommodatieVeldLocatieKleedkameruitteamDetails
    10-12-2022Sportpark Lunettenveld 2-DVSU B2Veld
  • JO9-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30DVSU JO9-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-3Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSU A2Veld
  • JO10-1

    WedstrijddatumCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20220273 Onder 10 (2e fase)Hoofdklasse (2e fase)15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO10-1 - Delta Sports '95 FC JO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 A1Veld
  • JO10-2

    Geen informatie

  • JO10-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20223e klasse (2e fase)09:30Hercules JO10-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-3Te spelenSportpark Voordorpveld 2-Hercules A1
  • JO10-4

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20224e klasse (2e fase)Zwaluwen Utrecht '11 JO10-4 - JSV Nieuwegein JO10-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
  • JO10-5

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20224e klasse (2e fase)11:00JSV Nieuwegein JO10-5 - Zwaluwen Utrecht '11 JO10-5Te spelenSportpark Galecopveld 7 (Pupillen JO8-JO10) A2Veld
  • JO11-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO11-1 - VVIJ JO11-1JMTe spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
  • JO11-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20221e klasse (2e fase)09:00Delta Sports '95 FC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark De Kruisboogveld 2 AVeld
  • JO11-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20224e klasse (2e fase)08:30Meern De JO11-11 - Zwaluwen Utrecht '11 JO11-3Te spelenSportpark De Meernveld 2 AVeld
  • JO12-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-2022Hoofdklasse (2e fase)11:00SV Overvecht/De Dreef JO12-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-1Te spelenSportpark De Dreefveld 2 AVeld
  • JO12-2

    WedstrijddatumKlasseWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20221e klasse (2e fase)Delta Sports '95 FC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-2Te spelenSportpark De Kruisboogveld 2 AVeld
  • JO12-3

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20222e klasse (2e fase)10:00PVC JO12-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO12-3Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 1 AVeld
  • JO12-4

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatie
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-4 - PVCV JO12-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
  • JO12-5

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20225e klasse (2e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - CDW JO12-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 AVeld
    17-12-20225e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO12-5 - JSV Nieuwegein JO12-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 3 AVeld