• Programma meidenteams

  • MO9-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20226e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - Aurora MO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 A2Veld
  • MO10-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20225e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1 - Brederodes JO10-6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A2Veld
  • MO10-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20226e klasse (2e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - Montfoort S.V.'19 MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1Veld
  • MO11-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20221e klasse (2e fase)11:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - DVSU MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
  • MO11-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkameruitteamDetails
    10-12-20223e klasse (2e fase)13:00Hooglanderveen MO11-4 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2Te spelenSportpark Willem Tomassenveld 3 AVeld12
  • MO13-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20221e klasse (2e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Floreant MO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
  • MO13-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamDetails
    10-12-20222e klasse (2e fase)08:30Houten MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Oud Wulvenveld 4Veld
    17-12-20222e klasse (2e fase)12:00DVSU MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSUVeld
  • MO15-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkameruitteamDetails
    10-12-20222e klasse (2e fase)09:00Meern De MO15-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Te spelenSportpark De Meernveld 4Veld
  • MO15-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsDetails
    10-12-20222e klasse (2e fase)11:45Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - Delta Sports '95 FC MO15-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
    17-12-20222e klasse (2e fase)09:00Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - SVO Krommerijnstreek MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2
  • MO17-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    06-12-20222e klasse (2e fase)18:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - FC Driebergen MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1Veld
    10-12-20222e klasse (2e fase)14:00Kampong MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1Te spelenSportpark Maarschalkerweerdveld 2Veld
    17-12-20222e klasse (2e fase)14:00Houten MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1Te spelenSportpark Oud Wulvenveld 3Veld
  • MO17-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    10-12-20221e klasse (2e fase)15:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Meern De MO17-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld