• Programma meiden veld


     

  • MO9-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)6e klasse (3e fase)10:30UVV MO9-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 4 A2VLEUTEN
    11-02-2023regulier0324 Onder 9 (3e fase)6e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO9-1 - Aurora MO9-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT

  • MO10-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)5e klasse (3e fase)08:30PVC JO10-7JM - Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1Te spelenSportpark Marco van Bastenveld 2 B1UTRECHT
    11-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)5e klasse (3e fase)09:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1 - Bunnik '73 JO10-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1UTRECHT
  • MO10-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)6e klasse (3e fase)10:30Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2 - Montfoort S.V.'19 MO10-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 A1VeldUTRECHT
    11-02-2023regulier0266 Onder 10 (3e fase)6e klasse (3e fase)08:30UVV JO10-6 - Zwaluwen Utrecht '11 MO10-2Te spelenSportpark De Paperclipveld 2 B1VeldVLEUTEN

  • MO11-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier266 Meiden Onder 11 3e fase1e klasse (3e fase)08:30Houten MO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1Te spelenSportpark Oud WulvenVeld 8 AVeld
    11-02-2023regulier266 Meiden Onder 11 3e fase1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - Meern De MO11-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeld
    18-02-2023regulier266 Meiden Onder 11 3e fase1e klasse (3e fase)10:30Zwaluwen Utrecht '11 MO11-1 - DVSU MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2 BVeld
  • MO11-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier266 Meiden Onder 11 3e fase3e klasse (3e fase)13:00Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2 - DHSC MO11-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1 BVeldUTRECHT
    11-02-2023regulier266 Meiden Onder 11 3e fase3e klasse (3e fase)08:30JSV Nieuwegein MO11-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO11-2Te spelenSportpark Galecopveld 8 (Pupillen JO11-JO12) AVeldNIEUWEGEIN

  • MO13-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)10:45JSV Nieuwegein MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1Te spelenSportpark Galecopveld 5Veld
    11-02-2023regulier306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1 - Bilt De FC MO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    18-02-2023regulier306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)11:30Vreeswijk MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1Te spelenSportpark Parkhout / Zandveldveld 7 VreeswijkVeld
    04-03-2023regulier306 MO13 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)11:00UVV MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-1Te spelenSportpark De Paperclipveld 2Veld
  • MO13-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamDetails
    04-02-2023regulier310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30DVSU MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Lunettenveld 5 - DVSUUTRECHT
    11-02-2023regulier310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2 - UVV MO13-3 (9-tal)Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    18-02-2023regulier310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)09:30Delta Sports '95 FC MO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark De Kruisboogveld 3HOUTEN
    04-03-2023regulier310 MO13 (3e fase)3e klasse (3e fase)12:55Aurora MO13-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO13-2Te spelenSportpark Hoog Weerdenburgveld 2WERKHOVEN

  • MO15-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)12:00Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1 - FC Oudewater MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-2023regulier298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)08:30SCH '44 MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Te spelenSportpark Bijleveldveld 4HARMELEN
    18-02-2023regulier298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)09:30Schalkwijk MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1Te spelenSportpark Blokhovenveld 2SCHALKWIJK
    04-03-2023regulier298 MO15 (3e fase A-cat)1e klasse (3e fase)12:30Zwaluwen Utrecht '11 MO15-1 - Bilt De FC MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
  • MO15-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsDetails
    04-02-2023regulier302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)09:15Maarssen MO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2Te spelenSportpark Daalseweide05-veld 5-MaarssenMAARSSEN
    11-02-2023regulier302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)11:40Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2 - Sporting '70 MO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    18-02-2023regulier302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)10:30DVSU MO15-2 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2Te spelenSportpark Lunettenveld 2-DVSUUTRECHT
    04-03-2023regulier302 MO15 (3e fase)2e klasse (3e fase)09:00UVV MO15-3 - Zwaluwen Utrecht '11 MO15-2Te spelenSportpark De Paperclipveld 5VLEUTEN

  • MO17-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier294 MO17 (3e fase)2e klasse (3e fase)13:45Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - UVV MO17-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    18-02-2023regulier294 MO17 (3e fase)2e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - Montfoort S.V.'19 MO17-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    25-02-2023regulier294 MO17 (3e fase)2e klasse (3e fase)10:30Aurora MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1Te spelenSportpark Hoog Weerdenburgveld 1WERKHOVEN
    04-03-2023regulier294 MO17 (3e fase)2e klasse (3e fase)14:30Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 - Vriendenschaar MO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
  • MO17-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)11:40Sporting '70 MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2Te spelenSportpark Voordorpveld 4-Sporting'70UTRECHT
    11-02-2023regulier290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)15:00Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2 - Meern De MO17-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    18-02-2023regulier290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)16:15BFC MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2Te spelenSportpark Meerwegveld 1 - HoofdveldBUSSUM
    04-03-2023regulier290 MO17 (3e fase A-Cat)1e klasse (3e fase)13:35Vreeswijk MO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2Te spelenSportpark Parkhout / Zandveldveld 7 VreeswijkNIEUWEGEIN

  • Meiden | Veld | Wedstrijdsecretariaat