Wedstrijd | |
---|---|
Thuisteam | Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 |
Accommodatienaam | Sportpark Welgelegen |
Adres | Grebbeberglaan 4 |
Plaats | 3527VX UTRECHT |
Telefoonnummer | 030-2965319 |
Route | Open routeplanner |
Wedstrijdinformatie | |
---|---|
Wedstrijdnummer | 57139 |
Klasse | 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) |
Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
Categorie | B |
Duur | 60 |
Speltype | Veld |
Aanduiding | 0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) |
Kleedkamers | |
---|---|
Scheidsrechters-kleedkamer | |
Thuisteam-kleedkamer | |
Uitteam-kleedkamer |
Naam | Functie |
---|---|
Afgeschermd | Scheidsrechter |
I.G.A. (Isaac) Kaemingk | Assistent-scheidsrechter |
Wedstrijd | Datum | Uitslag |
---|---|---|
Zwaluwen Utrecht 11 JO13-1 - UVV JO13-3 | 10 sep. 2022 | 12 - 0 |
UVV JO13-3 - Zwaluwen Utrecht 11 JO13-1 | 4 nov. 2023 | 0 - 6 |
Zwaluwen Utrecht 11 JO13-1 - UVV JO13-3 | 10 feb. 2024 | 3 - 2 |
Thuisteam | Uitteam | |
---|---|---|
Naam | Zwaluwen Utrecht 11 JO13-1 | UVV JO13-3 |
Thuis gewonnen | 35 | 34 |
Uit gewonnen | 22 | 19 |
% gewonnen | 35% | 32% |
% thuis gewonnen | 44% | 40% |
% uit gewonnen | 26% | 23% |
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Akalei, Anas | Teamspeler | |
Aouam, Saifeddine | Teamspeler | |
Bouhtala, Damin | Teamspeler | |
Bruin, Kalle de | Teamspeler | |
Hartman, Liam | Teamspeler | |
Kalloe, Vinesh | Teamspeler | |
Posthumus, Tim | Teamspeler | |
RIjnbergen, Winette | Overige staf | Teammanager |
Rijnbergen, Niek | Teamspeler |
Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Bogers, Merlijn | Teamspeler | |
Canik, Semih | Technische staf | Trainer/coach |
Conteh, Yakubu | Teamspeler | |
DANSE, Myrtille | Overige staf | Teammanager |
Danse, Julian | Teamspeler | |
Danse, Olivier | Teamspeler | |
Hassan, Mohammed | Teamspeler | |
Hmdan, Zein Eddin | Teamspeler | |
Jagernath, Boike | Teamspeler |
Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.