• Kom voetballen bij de welpen (4 tot 7 jaar) van Zwaluwen Utrecht!

  • Goed nieuws voor jonge voetballers: bij Zwaluwen Utrecht 1911 kunnen kinderen nu al vanaf 4 jaar beginnen met voetbal. Ze hoeven dus niet meer te wachten tot hun 7e.

    Voor deze jonge groep zijn er de Zwaluwen Welpen. Elke zaterdagochtend trainen jongens en meisjes van 4 tot en met 7 jaar onder begeleiding van trainers van Football Ambitions.

    Tijdens de trainingen staat plezier voorop. Kinderen leren spelenderwijs omgaan met de bal en maken kennis met voetbal. De trainers hebben veel ervaring met jonge kinderen en zorgen voor een veilige en leuke sfeer.

     

    Wat leren kinderen bij de welpen?

    • Plezier hebben in het voetbal

    • Wennen aan de bal

    • Samen spelen

    • Beter leren bewegen

    • De basis van voetbal ontdekken

  •  Wanneer en waar?

    📅 Zaterdag
    🕣 08.30 – 09.30 uur
    📍 Sportpark Zwaluwen Utrecht 1911, Grebbeberglaan 4, Utrecht

     

    Gratis proeftrainingen

    Nieuwe kinderen mogen drie keer gratis meetrainen. Zo kunnen ze ontdekken of ze voetbal leuk vinden.

    Aanmelden is niet nodig. Kom gewoon langs op zaterdagochtend en meld je bij de trainers. Bij vragen kan je mailen naar voetbal@zwaluwenutrecht1911.nl.

    We hopen veel nieuwe, jonge voetballers te zien op het veld!