• Programma junioren
    JO13-O23


  • JO13-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsRijdersKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)08:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 - Bilt De FC JO13-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)12:10Sporting '70 JO13-2 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1Te spelenSportpark Voordorpveld 1-Sporting'70UTRECHT
    04-03-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)1e klasse (3e fase)09:00Zwaluwen Utrecht '11 JO13-1 - Bunnik '73 JO13-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
  • JO13-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)5e klasse (3e fase)10:45Brederodes JO13-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2Te spelenSportpark Blankensteijnveld 1-BrederodesVIANEN UT
    11-02-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)5e klasse (3e fase)15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2 - Bilt De FC JO13-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    18-02-2023regulier0394 Onder 13 (3e fase)5e klasse (3e fase)10:30VSC JO13-1JM - Zwaluwen Utrecht '11 JO13-2Te spelenSportpark Koningswegveld 3-VSCUTRECHT

  • JO14-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - OSM '75 JO14-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-2023regulier0391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:10VVIJ JO14-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1Te spelenSportpark Groenvlietveld 3-VVIJIJSSELSTEIN UT
  • JO14-2

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:00Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1 - OSM '75 JO14-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    11-02-2023regulier0391 Onder 14 (3e fase)1e klasse (3e fase)11:10VVIJ JO14-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO14-1Te spelenSportpark Groenvlietveld 3-VVIJIJSSELSTEIN UT

  • JO15-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0388 Onder 15 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:15Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - OSM '75 JO15-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    11-02-2023regulier0388 Onder 15 (3e fase)1e klasse (3e fase)12:30PVCV JO15-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1Te spelenSportpark Fletiomare Oostveld 3Veld
    04-03-2023regulier0388 Onder 15 (3e fase)1e klasse (3e fase)10:45Zwaluwen Utrecht '11 JO15-1 - Meern De JO15-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
  • JO15-2

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20234e klasse (3e fase)11:45Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 - Houten JO15-4Te spelenSportpark Welgelegenveld 2Veld
    11-02-20234e klasse (3e fase)11:30DESTO JO15-4 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2Te spelenDESTO - Sportpark Vryheitveld 5Veld
    04-03-20234e klasse (3e fase)09:00Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 - SCH '44 JO15-2Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld

  • JO16-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20231e klasse (3e fase)13:30CSW JO16-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1Te spelenSportpark CSWveld 4Veld
    11-02-20231e klasse (3e fase)16:45Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 - UVV JO16-3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    04-03-20231e klasse (3e fase)09:45Meern De JO16-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1Te spelenSportpark De Meernveld 6Veld

  • JO17-1

    WedstrijddatumKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatieKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-20233e klasse (3e fase)09:00VVIJ JO17-3 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-VVIJVeld11 - Kleedkamer 115 - Kleedkamer 5
    11-02-20233e klasse (3e fase)13:15Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1 - UVV JO17-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3Veld
    04-03-20233e klasse (3e fase)12:15DWSM JO17-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO17-1Te spelenSportpark Daalseweide06-veld 1-DWSMVeld

  • JO18-1

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0681 Onder 18 (3e fase)2e klasse15:30Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - FC Aalsmeer JO18-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 2VeldUTRECHT
    11-02-2023regulier0681 Onder 18 (3e fase)2e klasse12:30Legmeervogels JO18-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1Te spelenSportpark Randhoornveld 2VeldUITHOORN
    04-03-2023regulier0681 Onder 18 (3e fase)2e klasse14:15Zwaluwen Utrecht '11 JO18-1 - Bilt De FC JO18-1Te spelenSportpark Welgelegenveld 3VeldUTRECHT

  • O23

    Geen informatie

  •  


     

  • Junioren | Veld | Wedstrijdsecretariaat