• JO13-2007-1 (veld, zaterdag, jongens)

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 10:00Waterwijk JO13-2007-1 - Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1Sportpark Rie Mastenbroek
    16 mrt. 09:00Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 - Elinkwijk JO13-2007-1Sportpark Welgelegen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 feb.Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 - AS 80 JO13-2007-10 - 2
    9 feb.Roda'46 JO13-2007-1 - Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-11 - 1
  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elinkwijk JO13-2007-13300201199
    2Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1320114596
    3JSV Nieuwegein JO13-2007-13012316-131
    4PVCV JO13-2007-23012217-151

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVIJ JO13-2007-11182129121726
    2Meern De JO13-2007-11181230131725
    3Bloemendaal JO13-2007-11171341192222
    4Hoofddorp s.v. JO13-2007-11170448341421
    5Victoria JO13-2007-11161429181119
    6DEM JO13-2007-1116142326-319
    7Kampong JO13-2007-1115242726117
    8Jonathan JO13-2007-1113262235-1311
    9Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1113171638-2210
    10DCG JO13-2007-1113081925-69
    11Elinkwijk JO13-2007-1112181631-157
    12Abcoude JO13-2007-1112091437-236

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meern De JO13-2007-111001103
    2Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-110011100

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv JO13-2007-1211011294
    2AS 80 JO13-2007-121104224
    3Waterwijk JO13-2007-121102114
    4Hercules JO13-2007-1 11002113
    5Abcoude JO13-2007-121013213
    6Elinkwijk JO13-2007-121014403
    7Roda'46 JO13-2007-110101101
    8Sparta Nijkerk JO13-2007-110101101
    9Zwaluwen Utrecht 11 JO13-2007-1201113-21
    10Houten JO13-2007-1100112-10
    11Soest SO JO13-2007-1100113-20
    12DESTO JO13-2007-1100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aissaoui, AminTeamspeler
    Gerritsen, StijnTeamspelerMiddenvelder
    Idrissi, Ayoub ElTeamspeler
    Marten, ElvyTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Abbassi, Adam ElTechnische staf
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische staf
    AfgeschermdTechnische staf
    El Bajghouri, AyoubTechnische staf
    Horst, Dennis van derTechnische staf
    Marten, ElvyOverige stafTeammanager
    Nelstein, CliftonTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.