• Programma heren veld


     

  • Heren 1 zaterdag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:30DVSU 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSUUTRECHT
    11-02-2023regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 1 - Vriendenschaar 1Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    18-02-2023regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:30Brederodes 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Te spelenSportpark Blankensteijnveld 2-BrederodesVIANEN UT
    04-03-2023regulier0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)3e klasse14:30VVIJ 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1Te spelenSportpark Groenvlietveld 1-VVIJIJSSELSTEIN UT
  • Heren 2 zaterdag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0219 Mannen Zaterdag reserve (voorjaar A-cat)2e klasse12:00Lopik 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Lopikveld 1LOPIK
    11-02-2023regulier0219 Mannen Zaterdag reserve (voorjaar A-cat)2e klasse11:45DVSU 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Lunettenveld 1-VVU/Ar/DVSUUTRECHT
    04-03-2023regulier0219 Mannen Zaterdag reserve (voorjaar A-cat)2e klasse10:30Zwaluwen Utrecht '11 2 - Woudenberg 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
  • Heren 3 zaterdag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse14:45Zwaluwen Utrecht '11 3 - Jonathan 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    11-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse15:00Odin 10 - Zwaluwen Utrecht '11 3Te spelenSportpark Zoudenbalch(2) Sterrenwijk (16) - GUTRECHT
    18-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse11:00't Goy 4 - Zwaluwen Utrecht '11 3Te spelenSportpark De Engveld 1'T GOY
    25-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse12:00VSC 10 - Zwaluwen Utrecht '11 3Te spelenSportpark Koningswegveld 1-VSCUTRECHT
    04-03-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse11:30Zwaluwen Utrecht '11 3 - VSC 10Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
  • Heren 4 zaterdag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse12:00Hyenas FC 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Liesboschveld 1UTRECHT
    11-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse16:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - Odin 6Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT
    04-03-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse11:00Domstad Majella 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Zoudenbalch(1) Domstad Majella (19) - GUTRECHT
  • Heren 5 zaterdag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    04-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse15:45Zwaluwen Utrecht '11 5 - Odysseus '91 9Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    11-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse16:00Voorwaarts 7 - Zwaluwen Utrecht '11 5Te spelenSportpark Berekuilveld 1UTRECHT
    25-02-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse12:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - OSM '75 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    04-03-2023regulier0214 Mannen Zaterdag reserve6e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 5 - VSC 15Te spelenSportpark Welgelegenveld 1UTRECHT

  • Heren 2 zondag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    05-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve4e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 2 - Kampong 7Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    12-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve4e klasse12:30Woerden 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2Te spelenSportpark Woerdenveld 3WOERDEN
  • Heren 3 zondag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    05-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse14:00Zwaluwen Utrecht '11 3 - Woerden 3Te spelenSportpark Welgelegenveld 3UTRECHT
    12-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse12:00Faja Lobi KDS 3 - Zwaluwen Utrecht '11 3Te spelenSportpark Humphrey Mijnalsveld 1UTRECHT
  • Heren 4 zondag

    WedstrijddatumCompetitiesoortCompetitieKlasseAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieVeldPlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    05-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse11:00Zwaluwen Utrecht '11 4 - JSV Nieuwegein 2Te spelenSportpark Welgelegenveld 2UTRECHT
    12-02-2023regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse11:00VVIJ 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4Te spelenSportpark Groenvlietveld 5-VVIJIJSSELSTEIN UT

  • Heren | Veld | Wedstrijdsecretariaat