• Heren 5 (zondag)

  • Zwaluwen Utrecht '11 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Godée, DeveronTeamspeler
    Hilhorst, TomTeamspeler
    Horst, Kelvin vdTeamspeler
    Kaemingk, IsaacTeamspeler
    Plet, MelvinTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 5 ( 6e klasse 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sterrenwijk 622166081255654
    2DWSM 222171479314850
    3Domstad Majella 222152564214347
    4JSV Nieuwegein 322142656312544
    5Rivierwijkers 1322132769432641
    6Nieuw Utrecht SV 222102107466832
    7Rivierwijkers 1222102105265-1332
    8PVCV 112265115777-2023
    9PVC 62153134160-1918
    10Kampong 212251163473-3916
    11Zwaluwen Utrecht '11 52243154470-2615
    12VEP 421111924113-89-1

    Poulestanden Zwaluwen Utrecht '11 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 93300211209
    2Zwaluwen Utrecht '11 531114404
    3Sterrenwijk 631113304
    4Kampong 213003121-200