• Help Zwaluwen Utrecht aan extra inkomsten!

     

     

  • Op 26 februari organiseert Zwaluwen Utrecht een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij. Met de belactie willen we zoveel mogelijk geld in zamelen voor het vervangen van de netten en doelen van veld 2 en 3. En jij kunt ons daarbij helpen!

    Op 26 februari tussen 18:30 en 21:30 kun je een telefoontje verwachten van een van onze vrijwilligers met de oproep om mee te spelen in de VriendenLoterij voor Zwaluwen Utrecht. 

  • Het is de moeite meer dan waard, want: 

    • Minimaal 40% van de inleg van elk lot komt ten goede aan Zwaluwen Utrecht!
    • Bij de VriendenLoterij is het alle dagen prijs. Uit de maandelijkse trekking maken we elk uur een winnaar bekend van € 1.000,-, elke dag gaat er € 10.000,- uit, elke week € 100.000,- en iedere maand zelfs € 1 MILJOEN! Daarnaast maak je iedere maandtrekking ook nog een kans op meer dan 250.000 prachtige prijzen, zoals stedentrips, luxe cadeaubonnen en keuzeprijzen.
    • Als deelnemer in de VriendenLoterij ontvang je een VIP-KAART. Hiermee heb je gratis toegang bij ruim 180 musea en ontvang je tot wel 50% korting musicals, dierenparken, films en andere leuke uitjes.

    Mocht je echt niet gebeld willen worden, geef dat dan aan door een mail te sturen naar voetbal@zwaluwenutrecht1911.nl

    Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten om zo extra geld voor de club bijeen te brengen. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de doelen kunnen realiseren. Houd je telefoon op 26 februari daaorm extra in de gaten!