• Assistent-trainer gezocht Vrouwen 1 | Seizoen 26-27

  • Assistent-trainer gezocht – Vrouwen 1
    Seizoen 2026-2027 – Zwaluwen Utrecht

    Wij zijn bij Zwaluwen Utrecht op zoek naar een assistent-trainer voor ons eerste vrouwenelftal, met ingang van het seizoen 2026-2027.

    Als assistent-trainer vorm je samen met de hoofdtrainer een hecht en gelijkwaardig trainersduo. Samen zijn jullie verantwoordelijk voor een fanatieke, ambitieuze en enthousiaste groep vrouwen die momenteel uitkomt in de 2e klasse op zaterdag.

    Momenteel heeft Zwaluwen drie vrouwenteams op zaterdag en een groeiend aantal meidenteams. Binnen de club is sprake van een duidelijk selectiebeleid en steeds meer aandacht voor de ontwikkeling van het vrouwen- en meidenvoetbal.

     

  • Bij het eerste elftal staat prestatiegericht voetbal centraal. We zijn op zoek naar een enthousiaste assistent-trainer die samen met onze hoofdtrainer op maandag- en woensdagavond de training wil verzorgen en op zaterdag gezamenlijk de coaching op zich wil nemen. Ben jij een trainer die graag wil werken met selectiespelers die enthousiast, leergierig, flexibel en erg betrokken zijn? Dan zijn wij op zoek naar jou.

    We vinden het belangrijk dat onze trainer:
    – Enthousiasmeert en motiveert en zorg draagt voor wedstrijdgerichte trainingen.
    – Positieve begeleiding en coaching verzorgt.
    – Spelers en het team voetbaltechnisch en tactisch naar een hoger niveau brengt.
    – Aandacht heeft voor discipline en fatsoenlijke omgangsvormen.
    – Slagvaardig durft op te treden.
    – Communicatief vaardig is en duidelijk kan schakelen met speelsters en staf.

    Eerdere trainingservaring is een pré, maar als dat niet het geval is en je bereid bent om te leren en jezelf te ontwikkelen op voetbalgebied, staan we daar ook zeker voor open.

    Wij bieden:
    – Goede faciliteiten en ondersteuning om je taken als trainer uit te voeren.
    – Een gezellige vereniging waar naast sportieve prestaties ook plezier hoog in het vaandel staat.
    – Een passende vergoeding.
    – En uiteraard: een leuke, ondernemende groep vrouwen die graag wil voetballen.

    Ben je geïnteresseerd in deze functie of heb je nog vragen? Stuur dan een mailtje naar zwaluwendames1voetbal@gmail.com!