Zaterdag Dames 2 van Zwaluwen Utrecht 1911 is op zoek naar nieuwe speelsters!


Wie zijn wij?
Ons team bestaat uit sjaars, oud (studenten), werkenden, yuppen & mama's. Wij trainen op maandag en woensdag, maar mede door de diversiteit van ons team zitten we allemaal in een ander trainings ritme.

We zijn afgelopen jaar gepromoveerd naar de 4e klasse, waardoor het winnen nog niet compleet in ons systeem zit.
Maar onderschat ons niet, tijdens de wedstrijd staan wij er en zijn we enthousiast en gemotiveerd!
En dit alles onder de bezielende leiding en support van trainers /coaches Mark & Kees.

Ben jij op zoek naar een leuk, enthousiast en divers team? Kom eens met ons mee trainen! Stuur een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en je bent van harte welkom.

Het team heeft een eigen blogspot: http://Damesvoetbalutrecht.wordpress.com