Home
Home
Nieuwsarchief
Programma
Programma
Wedstrijden
Afgelastingen
Uitslagen
Scheidsrechters
Wedstrijdsecretariaat
Trainingen
Teams
Heren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren 4
O23-1
Vrouwen
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 3
Zondag
Heren 3 (zondag)
Heren 4 (zondag)
Heren 5 (zondag)
Vrouwen 1 (Zondag)
Pupillen
Junioren
Zaal
Welpen
De club
Historie
Clubhuis
Huisregels
Commissies
Bestuur
Beleid
Partners
Vertrouwenspersonen
Vrijwilligers
Documenten
Lidmaatschap
Aan- en afmelden
Kosten
Betalen
Kleding
Spelregelbewijs
Direct aanmelden
Contact
Home
+
Home
Nieuwsarchief
Programma
+
Programma
Wedstrijden
Afgelastingen
Uitslagen
Scheidsrechters
Wedstrijdsecretariaat
Trainingen
Teams
+
Heren
+
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren 4
O23-1
Vrouwen
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
Vrouwen 3
Zondag
+
Heren 3 (zondag)
Heren 4 (zondag)
Heren 5 (zondag)
Vrouwen 1 (Zondag)
Pupillen
Junioren
Zaal
Welpen
De club
+
Historie
Clubhuis
Huisregels
Commissies
Bestuur
Beleid
Partners
Vertrouwenspersonen
Vrijwilligers
Documenten
Lidmaatschap
+
Aan- en afmelden
Kosten
Betalen
Kleding
Spelregelbewijs
Direct aanmelden
Contact
Programma zaal
Wedstrijddatum
Competitiesoort
Competitie
Klasse
Aanvangstijd
Wedstrijd
Status
Accommodatie
Veld
Plaats
Kleedkamerthuisteam
Kleedkameruitteam
Details
20-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
19:15
SVO HZM'22 VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR3
Te spelen
Biezem/Klaas Bouthal
Biezem/Klaas Bouthal veld 1
LAREN NH
20-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
21:00
Bilt De FC 1 - Zwaluwen Utrecht '11 10
Te spelen
Bilt, Sporthal, de
Sporthal De Bilt veld 1
DE BILT
20-03-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
21:05
Graveland 's 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+2
Te spelen
Fuik, de
De Fuik veld 1
KORTENHOEF
20-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
21:55
Exstudiantes Utrecht 4 - Zwaluwen Utrecht '11 7
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
21-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 11 - Zwaluwen Utrecht '11 14
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
21-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 8 - DESTO 2
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
19:00
Wasmeer VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4
Te spelen
Lieberg, de
De Lieberg veld 1
HILVERSUM
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 13 - Delta Sports '95 FC 3
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 35+3 - Kampong 35+1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
19:15
DESTO VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2
Te spelen
Hoograven
Hoograven veld 1
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:00
Maarssen 2 - Zwaluwen Utrecht '11 12
Te spelen
OVVO Hal
OVVO Hal veld 1
MAARSSEN
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 9 - sv Parkhout 7
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
20:10
FC Harmelen VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR7
Te spelen
Kroon, de
De Kroon veld 1
HARMELEN
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
20:25
't Goy VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR6
Te spelen
Veerhuis, 't
't Veerhuis veld 1
NIEUWEGEIN
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - sv Parkhout VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
21:05
DESTO VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR5
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
2e klasse
21:05
EDO (U) 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1
Te spelen
Zuilen
Zuilen veld 1
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
2e klasse
21:55
Annour/MADIBA 2 - Zwaluwen Utrecht '11 2
Te spelen
Midland
Midland veld 1
AMERSFOORT
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
4e klasse
22:00
Zwaluwen Utrecht '11 4 - EDO (U) 5
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
22-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
7e klasse
22:00
Voorwaarts 9 - Zwaluwen Utrecht '11 16
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
27-03-2024
beker
B6060 Mannen Futsal beker recreatie 6e ronde
Mannen Futsal beker recreatie 6e ronde Groep 1
21:00
Zwaluwen Utrecht '11 10 - Plank de 1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
27-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
21:55
Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Hercules VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 VR4 - SVO HZM'22 VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:15
Exstudiantes Utrecht 7 - Zwaluwen Utrecht '11 11
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 VR2 - Wasmeer VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
28-03-2024
beker
B6060 Mannen Futsal beker recreatie 6e ronde
Mannen Futsal beker recreatie 6e ronde Groep 1
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 6 - Nieuw Utrecht SV 1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 VR5 - FC Harmelen VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 35+1 - All Stars Baarn 35+1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
21:05
Hercules 12 - Zwaluwen Utrecht '11 15
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
22:00
Zwaluwen Utrecht '11 VR7 - 't Goy VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
28-03-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
2e klasse
22:00
Zwaluwen Utrecht '11 1 - Patria 1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
02-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
21:00
Zwaluwen Utrecht '11 7 - Hercules 5
Te spelen
Europahal (Vleuten)
Europahal veld 1
VLEUTEN
02-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
4e klasse
21:00
Nieuw Utrecht SV 2 - Zwaluwen Utrecht '11 4
Te spelen
Weide Wereld
Weide Wereld veld 1
VLEUTEN
03-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
21:00
Zwaluwen Utrecht '11 5 - Exstudiantes Utrecht 4
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
03-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
22:00
Jogadores CF 1 - Zwaluwen Utrecht '11 8
Te spelen
Helsdingen
Helsdingen veld 1
VIANEN UT
04-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:10
Hercules 9 - Zwaluwen Utrecht '11 11
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
05-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 12 - HMS 3
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
05-04-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 35+1 - CSW 35+1
Te spelen
Paperclip, de
De Paperclip veld 1
UTRECHT
05-04-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
20:00
Argon 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+3
Te spelen
Phoenix
Phoenix veld 1
MIJDRECHT
05-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
7e klasse
20:05
Zwaluwen Utrecht '11 16 - 't Goy 4
Te spelen
Bilt, Sporthal, de
Sporthal De Bilt veld 1
DE BILT
05-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 VR6 - MVV'58 VR1
Te spelen
Paperclip, de
De Paperclip veld 1
UTRECHT
05-04-2024
beker
B6680 Vrouwen Futsal beker recreatie 1/8 finales
Vrouwen Zaal beker recreatie 1/8 finales Groep 1
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - Hillegom sv VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
05-04-2024
beker
B6680 Vrouwen Futsal beker recreatie 1/8 finales
Vrouwen Zaal beker recreatie 1/8 finales Groep 1
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 VR1 - Theater (het)/Drukkerij Krijgsman MO19-1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
05-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
21:05
FC Harmelen 7 - Zwaluwen Utrecht '11 9
Te spelen
Kroon, de
De Kroon veld 1
HARMELEN
08-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
20:10
Faja Lobi KDS 2 - Zwaluwen Utrecht '11 6
Te spelen
Zuilen
Zuilen veld 1
UTRECHT
08-04-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
21:55
Hertha 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+2
Te spelen
Boei, de
De Boei veld 1
VINKEVEEN
09-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
21:05
DESTO VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR1
Te spelen
Hoograven
Hoograven veld 1
UTRECHT
09-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
21:05
Hercules VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR4
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
10-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:00
Brederodes 5 - Zwaluwen Utrecht '11 10
Te spelen
Helsdingen
Helsdingen veld 1
VIANEN UT
10-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
19:00
Kosterman VR2 - Zwaluwen Utrecht '11 VR6
Te spelen
Weide Wereld
Weide Wereld veld 1
VLEUTEN
10-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
19:15
SVO HZM'22 VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR2
Te spelen
Biezem/Klaas Bouthal
Biezem/Klaas Bouthal veld 1
LAREN NH
10-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
20:00
VVZ '49 3 - Zwaluwen Utrecht '11 5
Te spelen
Engh, de
De Engh veld 2
SOEST
10-04-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
21:05
All Stars Baarn 35+1 - Zwaluwen Utrecht '11 35+1
Te spelen
Trits, de
De Trits veld 1
BAARN
11-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 8 - Brederodes 4
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
11-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 11 - Hercules 11
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
11-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:10
HMS 1 - Zwaluwen Utrecht '11 15
Te spelen
Hoograven
Hoograven veld 1
UTRECHT
11-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
22:00
Hercules 10 - Zwaluwen Utrecht '11 14
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:10
Voorwaarts 13 - Zwaluwen Utrecht '11 12
Te spelen
Weide Wereld
Weide Wereld veld 1
VLEUTEN
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 9 - sv Parkhout 5
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
4e klasse
19:15
Zwaluwen Utrecht '11 4 - Hercules 3
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
7e klasse
19:15
Hercules 22 - Zwaluwen Utrecht '11 16
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
2e klasse
20:05
SV Overvecht/De Dreef 1 - Zwaluwen Utrecht '11 1
Te spelen
Dreef, de
De Dreef veld 1
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
6e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 13 - Argon 2
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
2e klasse
20:10
Zwaluwen Utrecht '11 2 - ZVC Veenendaal 2
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
20:10
Hercules 6 - Zwaluwen Utrecht '11 7
Te spelen
Hercules
Hercules veld 1
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
20:25
't Goy VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR5
Te spelen
Veerhuis, 't
't Veerhuis veld 1
NIEUWEGEIN
12-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
2e klasse
20:30
MVV'58 VR1 - Zwaluwen Utrecht '11 VR7
Te spelen
Parijsch
Parijsch veld 1
CULEMBORG
12-04-2024
regulier
1314 Vrouwen Futsal Recreatie
1e klasse
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 VR3 - Spakenburg VR1
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1296 Mannen 35+ Futsal
1e klasse
21:05
Zwaluwen Utrecht '11 35+3 - Hercules 35+3
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 1 (beneden)
UTRECHT
12-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
3e klasse
22:00
Zwaluwen Utrecht '11 3 - JSV Nieuwegein 2
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
15-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
19:05
sv Parkhout 3 - Zwaluwen Utrecht '11 8
Te spelen
Weide Wereld
Weide Wereld veld 1
VLEUTEN
15-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
4e klasse
20:55
USVF 3 - Zwaluwen Utrecht '11 4
Te spelen
Plein, het
Het Plein Veld 1
UTRECHT
17-04-2024
regulier
1214 Mannen Futsal Recreatie
5e klasse
21:00
Zwaluwen Utrecht '11 5 - Hercules 6
Te spelen
Nieuw Welgelegen
Nieuw Welgelegen veld 2 (boven)
UTRECHT
Zaalvoetbal | Wedstrijdsecretariaat
Naam
Email
Bericht