Alle ontvangen uitnodigingen van andere verenigingen staan in een excellijst verwerkt, die hieronder gedownload kan worden.
 
 
 Teamleiders kunnen zelf een toernooi uitzoeken waar ze aan deel willen nemen, de toernooicommissie verzorgd de inschrijving en plaatst deze op de website.
 
 

Uit toernooien 2017-2018 jeugd Zwaluwen Utrecht 1911, per team

Update 10-11-2017

   
 

Groen= inschrijving is bevestigd door organiserende vereniging en staat nu vast

 

Wit - nog geen bevestiging van ischrijving door organiserende ontvangen

 

Rood= gecanceld door/bij organiserende Vereniging

 

Blauw = programma verzonden

  

Voor vragen en inschrijvingen, stuur een mail naar de toernooicommissie:

Susanne van Tergouw,

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Jeugd (jongens)

JO19-1                                                                                                                      
2e kl 08      
11x11      

 

JO19-2                                                                                                                      
3e kl 14      
11x11      

 

JO17-1                                                                                                                     
3e kl 11      
11x11      

 

JO16-1                                                                                                                       
1e kl 03      
11x11      

 

JO16-2                                                                                                                        
2e kl 08      
11x11      

  

JO15-1                                                                                                                        
2e kl 13      
11x11      

 

JO15-2                                                                                                                         
4e kl 23      
11x11      

 

JO14-1                                                                                                                         
1e kl 04      
11x11       

 

JO13-1                                                                                                                           
1e kl 11      
11x11       

 

JO13-2                                                                                                                           
2e kl 12      
11x11      

 

JO13-3                                                                                                                           
4e kl 32      
11x11       

  

JO13-4                                                                                                                           
4e kl 29      
11x11       

 

JO12                                                                                                                               
Selectie       
11x11      

 

JO12-1                                                                                                                        
Hfd. kl 3.3      
11x11       

 

JO12-2                                                                                                                            
1e kl 08      
11x11       

 

JO12-3                                                                                   
2e kl 09       
11x11                                                 

 

JO11  27-8-2017               22-10-2017                                                                      
Selectie  J. Toornstratoernooi Kevin Strootmantoernooi  
via Vernon  Alphen a/d Rijn  Rotterdam  * 1e plaats  

 

JO11-1                                                                                                                             
Hfd. kl 4.4      
9x9      

 

JO11-2                                                                                                                             
Hfd. kl 5.7      
9x9      

 

JO11-3                                                                                                                             
3e kl 12      
7x7       

 

JO11-4                                                                                                                             
3e kl 13      
7x7       

  

JO11-5                                                                                                                             
4e kl 14      
7x7       

 

JO11-6                                                                                                                              
5e kl 22      
7x7      

 

J010  27-8-2017               22-10-2017 5-5-2018                     12/13-5-2018                              
Selectie  J. Toornstratoernooi K. Strootmantoernooi FC Kleit  FC Kleit  (indien geplaatst)
via Vernon  Alphen a/d Rijn Rotterdam België  België 

 

JO10-1 3-6-2018                                                                                                              
Hfd. kl 2.0 OJC     
7x7  Rosmalen     

 

JO10-2                                                                                                                              
Hfd. kl 5.5      
7x7       

 

JO10-3                                                                                                                              
2e kl 15      
7x7                                  

 

JO10-4                                                                                                                               
4e kl 24      
7x7      

 

JO10-5                                                                                                                               
4e kl 26      
7x7       

 

JO10-6                                                                                                                                
4e kl 27      
7x7       

 

JO9    27-8-2017               21-5-2018                                                                         
Selectie J. Toornstratoernooi Super F, sc 't Gooi   
via Vernon Alphen a/d Rijn  Hilversum   

 

JO9-1                                                                                                                                  
Hfd. kl 3.3                                             
6x6      

 

JO9-2                                                                                                                                  
2e kl 11      
6x6       

 

JO9-3                                                                                                                                  
3e kl 14      
6x6      

 

JO9-4                                                                                                                                  
4e kl 37      
6x6      

 

JO9-5                                                                                                                                  
4e kl 38      
6x6       

 

JO8                                                                                                                           
Selectie      
via Vernon    

 

JO8-1                                                                                                                                  
Hfd. kl 3.3      
6x6       

 

JO8-2                                                                                                                                  
2e kl 16      
6x6       

 

JO8-3                                                                                                                                     
4e kl 20      
6x6      

 

JO8-4                                                                                                                                      
4e kl 38       
6x6       

 

JO7-1                                                                                                                       
geen competitie      
4x4        

 

JO6-1                                                                                                                             
geen competitie      
4x4      

 

Dames junioren/meisjes:

MO19-1                                                                                                                                 
2e kl 05      
11x11      

 

MO17-1                                                                                                                                 
1e kl 05      
11x11      

 

MO15-1                                                                                                                                  
1e kl 04      
11x11      

 

MO15-2                                                                                                                                  
2e kl 08      
11x11      

 

MO13-1                                                                                                                                  
1e kl 3      
11x11      

 

MO13-2                                                                                                                                   
3e kl 10      
11x11       

 

MO11-1                                                                                                                                   
2e kl 13      
7x7       

 

MO11-2                                                                                                                                   
2e kl 14      
7x7       

 

JO9-6M      16-6-2018                                                                                                         
10e kl (m) 08  OJC    
6x6   Rosmalen