le ontvangen uitnodigingen van andere verenigingen staan in een excellijst verwerkt, die hieronder gedownload kan worden.
 
 
 Teamleiders kunnen zelf een toernooi uitzoeken waar ze aan deel willen nemen, de toernooicommissie verzorgd de inschrijving en plaatst deze op de website.
 
 

Uit toernooien 2017-2018 jeugd Zwaluwen Utrecht 1911, per team

Update 18-5-2018

   
 

Groen= inschrijving is bevestigd door organiserende vereniging en staat nu vast

 

Wit - nog geen bevestiging van ischrijving door organiserende ontvangen

 

Rood= gecanceld door/bij organiserende Vereniging

 

Blauw = programma verzonden

  

Voor vragen en inschrijvingen, stuur een mail naar de toernooicommissie:

Susanne van Tergouw,

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Jeugd (jongens)

JO19-1                                                                                                                      
2e kl 08      
11x11      

 

JO19-2   2-6-2018                                                                                                               
3e kl 14 sc 't Gooi 13.30-17.00    
11x11 Hilversum     

 

JO17-1                                                                                                                      
2e kl 9      
11x11      

 

JO16-1                                                                                                                        
1e kl 03      
11x11      

 

JO16-2   10-6-2018                                                                                                       
2e kl 05 Vreeswijk VOL    
11x11 Nieuwegein    

  

JO15-1                                                                                                                         
1e kl 05      
11x11      

 

JO15-2   2-6-2018                       16-6-2018                         23-6-2018                        
4e kl 23 sc 't Gooi 13.30-17.00 DVSU VOL DFS
11x11 Hilversum  Utrecht Opheusden (via Emil)

 

JO14-1 via Jan-Hein                                                                                                     
1e kl 03      
11x11       

 

JO13-1  2-6-2018                                                                                                   
1e kl 12 Vechtcup    
11x11  Maarssen     

 

JO13-2   9-6-2018                                                                                                         
3e kl TOV    
11x11 Baarn    

 

JO13-3  2-6-2018                     9-6-2018                                                                        
4e kl 32 Vecht Cup  VOL DVSU  VOL  
11x11  Maarssen  Utrecht  

JO12                                                                                                                               
Selectie       
11x11      

 

JO12-1 2-6-2018                  9-6-2018                               16-6-2018                           
Hfd. kl 3.3 VOP Hooglanderveen  VACANT
11x11  Amersfoort  Amersfoort (via Daan)  

 

JO12-2 9-6-2018                                                                                                                        
3e kl 01 VSC    
11x11  Utrecht (via Robert S.)     

 

JO12-3                                                                                   
4e kl       
11x11                                                 

 

JO11  27-8-2017      22-10-2017        3-6-2018          
Selectie  J. Toornstratoernooi Kevin Strootmantoernooi sv TOGB 
via Vernon  Alphen a/d Rijn  Rotterdam  * 1e plaats  Berkel en Rodenijs

 

JO11-1  21-5-2018                                           26-8-2018  NIEUWE SELECTIE
Hfd. kl 4.4 Paris W.G. kwalificatie   Alphense Boys
9x9 Amsterdam    Alphen a/d Rijn 

 

JO11-2  9-6-2018                                                                                                             
Hfd. kl 5.7 DVSU    
9x9 Utrecht    

 

JO11-3   2-6-2018                       9-6-2018                                                                          
2e kl Vecht Cup toernooi  DVSU  
7x7  Maarsen/Breukelen  Utrecht   

 

JO11-4  13-1-2018  2-6-2018  9-6-2018  16-6-2018 
 3e kl AFC'34  VOL  OSM'75 DVSU DESTO 
 7x7 Alkmaar (reservelijst)  Maarssenbroek  Utrecht  Vleuten 

  

JO11-5                                                                                                                             
4e kl 14      
7x7       

  

J010  27-8-2017               22-10-2017 5-5-2018                     12/13-5-2018                              
Selectie  J. Toornstratoernooi K. Strootmantoernooi FC Kleit  FC Kleit  (indien geplaatst)
via Vernon  Alphen a/d Rijn Rotterdam België verliezend finalist België 

 

JO10-1 31-3-2018               1-4-2018                         24-6-2018                                        26-8-2018 NIEUWE SELECTIE
Hfd. kl 2.0 Joer International Joer International  OJC (wisselbeker mee)  Alphense Boys
7x7  Purmerend 2e in poule Purmerend 6e vd 24 Rosmalen RESERVELIJST Alphen a/d Riijn

 

JO10-2   13-1-2018     31-3-2018         10-5-2018               2-6-2018                 16-6-2018                    
Hfdkl 5.5 (1e kl)  AFC'34 VOL DVSO  sv Hilligom    vv Jonathan  sv Nieuw Utrecht 
7x7  Alkmaar (res) Vijfhuizen  4e Hillegom (via Robert)  1e Zeist  Utrecht 

 

JO10-3                                                                                                                                      
2e kl 15      
7x7                                 -

 

JO10-4                                                                                                                                     
3e kl 24      
7x7      

 

JO10-5                                                                                                                               
4e kl 26      
7x7       

 

JO10-6                                                                                                                                
4e kl 27      
7x7       

 

JO9    27-8-2017               21-5-2018                                                                         
Selectie J. Toornstratoernooi Super F, sc 't Gooi   
via Vernon Alphen a/d Rijn  Hilversum   

 

JO9-1     2-6-2018                     9-6-2018               16-6-2018                24-6-2018            26-8-2018 NIEUWE SELECTIE
Hfd. kl 3.3 RKVV Wilhelmina wachtlijst vv Jonathan VOL DESTO VOL        OJC Alphense Boys
6x6 Den Bosch Zeist Vleuten Rosmalen Alphen a/d Rijn

 

JO9-2     9-6-2018                                                                                                              
1e kl  vv Jonathan    
6x6  Zeist     

 

JO9-3  2-4-2018                       9-6-2018                                                                           
3e kl Vechtzoom  VSC  
6x6 Utrecht  Utrecht  

 

JO9-4  16-6-2018                    9-6-2018                                                                                          
4e kl  DVSU VOL VSC  
6x6 Utrecht Utrecht (via Arjan)  

 

JO9-5                                                                                                                                  
4e kl       
6x6       

 

JO8                                                                                                                           
Selectie      
via Vernon    

 

JO8-1  9-6-2018                    16-6-2018                                                                          
Hfd. kl 3.3 vv Jonathan  VOL DOSC   
6x6  Zeist  Den Dolder   

 

JO8-2                                                                                                                                  
2e kl 16      
6x6       

 

JO8-3  9-6-2018                                                                                                               
4e kl 20 Brederodes    
6x6 Vianen    

 

JO8-4                                                                                                                                      
4e kl 38       
6x6       

 

JO8-5                                                                                                                                      
5e kl       
6x6       

 

JO7-1  9-6-2018     16-6-2018                                                                      
geen competitie Brederodes 2x DVSU  
4x4   Vianen                    Utrecht  

 

JO6-1      16-6-2018                                                                                                     
geen competitie sv Nieuw Utrecht (2x)    
4x4 Utrecht     

 

Dames junioren/meisjes:

MO19-1                                                                                                                                 
2e kl 05      
11x11      

 

MO17-1                                                                                                                                 
1e kl 05      
11x11      

 

MO15-1    9-6-2018                                                                                                               
1e kl 04 DVSU     
11x11 Utrecht     

 

MO15-2                                                                                                                                    
2e kl 08      
11x11      

 

MO13-1    31-3-2018             2-6-20                                  9-6-2018              16-6-2018       
1e kl 3 vv Jonathan  Vecht Cup DVSU VOL VRC
11x11 Zeist  Breukelen Utrecht  Utrecht

 

MO13-2    2-6-2018                                                                                                                
3e kl 10 Vecht Cup     
11x11  Breukelen    

 

MO13-3    2-6-2018                                                                                                               
4e kl  BZS     
7x7  Beusichem     

 

MO11-1                                                                                                                                   
2e kl 13      
7x7       

 

MO11-2   9-6-2018                    16-6-2018                                                                              
2e kl 14 FC Delta Sports '95  OJC (Wisselbeker mee)  
7x7  Houten  Rosmalen   

 

JO9-6M      16-6-2018                                                                                                         
10e kl (m) 08  OJC    
6x6   Rosmalen    

 

JO9-7M                                                                                                                                 
10e kl (m) 09       
 6x6