Programma zaterdag 26 mei

Team Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
ZH2 14:15 Zwal Utr 11 2 Bilt De 6 Ferat Kuzucu
ZH3 14:00 VSC 10 Zwal Utr 11 3  
JO19-1 13:30 Zwal Utr 11 JO19-1 PVC JO19-1 Wordt verzet
JO19-2 16:45 Sporting 70 JO19-3 Zwal Utr 11 JO19-2  
JO17-1 13:05 Meern De JO17-4 Zwal Utr 11 JO17-1  
JO16-1 12:30 Zwal Utr 11 JO16-1 DESTO JO16-2 Sven Wolterink
JO16-2 14:15 Zwal Utr 11 JO16-2 DESTO JO16-4 Joop van der Veeken
JO15-1 10:30 SCH'44 JO15-1 Zwal Utr 11 JO15-1  
JO15-2 10:00 NiTA JO15-1 Zwal Utr 11 JO15-2  
JO14-1 11:05 PVCV JO14-2 Zwal Utr 11 JO14-1  
JO13-1 08:45 Jonathan JO13-2 Zwal Utr 11 JO13-1  
JO13-2 08:30 Meern De JO13-4 Zwal Utr 11 JO13-2  
JO13-3 10:30 Brederodes JO13-3 Zwal Utr 11 JO13-3  
JO12-1 09:00 Zwal Utr 11 JO12-1 Geinoord N'gein JO12-1 Edwin Martens
JO12-2 10:30 Zwal Utr 11 JO12-2 IJFC JO12-1 Ali
JO12-3 09:45 Jonathan JO12-4 Zwal Utr 11 JO12-3  
JO11-1 11:15 Zwal Utr 11 JO11-1 Laren 99 JO11-1 Bart Merkus
JO11-2 10:15 Zuidvogels JO11-1 Zwal Utr 11 JO11-2  
JO11-3 09:30 Maarssen JO11-2 Zwal Utr 11 JO11-3  
JO11-4 09:00 Zwal Utr 11 JO11-4 Jonathan JO11-3 Ouders
JO11-5 10:00 Zwal Utr 11 JO11-5 Delta Sports JO11-6 Ouders
JO10-1 08:30 Buitenveldert JO10-1 Zwal Utr 11 JO10-1  
JO10-3 09:00 Zwal Utr 11 JO10-3 MSV 19 JO10-2 Ouders
JO10-2 09:00 Waterwijk JO10-3 Zwal Utr 11 JO10-2  
JO10-4 10:00 SV Vechtzoom JO10-1 Zwal Utr 11 JO10-4  
JO10-5 10:00 Zwal Utr 11 JO10-5 DVSU JO10-3 Ouders
JO10-6 10:00 Zwal Utr 11 JO10-6 Faja Lobi KDS JO10-1 Ouders
JO9-2 08:30 SCH'44 JO9-1 Zwal Utr 11 JO9-2  
JO9-3 11:00 SV Nieuw Utrecht JO9-3 Zwal Utr 11 JO9-3  
JO9-4 08:30 Houten JO9-3 Zwal Utr 11 JO9-4  
JO9-5 09:30 Saestum JO9-2 Zwal Utr 11 JO9-5  
JO8-1 09:00 Zwal Utr 11 JO8-1 Hoogland JO8-1 Ouders
JO8-2 10:00 Zwal Utr 11 JO8-2 JSV Nieuwegein JO8-2 Ouders
JO8-3 10:00 Zwal Utr 11 JO8-3 UVV JO8-6 Ouders
JO8-4 09:00 Zwal Utr 11 JO8-4 PVC JO8-4 Ouders
ZV1 15:15 CSW VR2 Zwal Utr 11 VR1  
ZV2 11:30 VOP VR1 Zwal Utr 11 VR2  
MO19-1 12:15 Zwal Utr 11 MO19-1 Bilt De MO19-1 Khalid
MO17-1 11:45 Saestum MO17-1 Zwal Utr 11 MO17-1  
MO15-2 11:45 Focus 07 MO15-1 Zwal Utr 11 MO15-2  
MO13-1 10:45 SCH'44 MO13-1 Zwal Utr 11 MO13-1  
MO13-2 12:00 Zwal Utr 11 MO13-2 Goy 't MO13-1 Ouders
JO9-6M 08:30 Meern De JO9-7M Zwal Utr 11 JO9-6M  
JO9-7M 09:30 Meern De JO9-6M Zwal Utr '11 JO9-7M  
JO8-5 08:30 Brederodes JO8-3 Zwal Utr 11 JO8-5  
MO13-3 10:30 Odijk MO13-1 Zwal Utr 11 MO13-3  
MO11-1 09:00 Zwal Utr 11 MO11-1 Spakenburg MO11-1 Speelster MO19-1
MO11-2 11:00 Zwal Utr 11 MO11-2 Victoria MO11-1 Ouders
MO11-3 08:30 Vreeswijk MO11-1 Zwal Utr 11 MO11-3  

 

Programma zaterdag 2 juni

Team Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
JO12-3 10:30 Zwal Utr 11 JO12-3 VVIJ JO12-6 0
JO10-3 09:00 Zwal Utr 11 JO10-3 SCH'44 JO10-2 0
JO9-5 11:30 HMS JO9-1 Zwal Utr 11 JO9-5 0
ZV1 19:30 Kadoelen sv VR1 Zwal Utr 11 VR1 C.A. (Kees) Overtoom , I. (Ids) Gerritsma (Assistent-scheidsrechter), M.J. (Maurice) Brouwer (Assistent-scheidsrechter)
MO15-2 09:00 Zwal Utr 11 MO15-2 CSW MO15-2 0
JO9-7M 10:00 Zwal Utr '11 JO9-7M Meern De JO9-7M 0
JO9-3 10:00 Zwal Utrecht JO9-3 Desto JO9-4 0

 

Programma zaterdag 9 juni

Team Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
JO19-2 11:00 Zwal Utr 11 JO19-2 Meern De JO19-6 0
MO19-1 11:00 Brederodes MO19-1 Zwal Utr 11 MO19-1 0

 

 

Programma zaterdag 16 juni

Team Aanvangstijd Thuis team Uit team Scheidsrechter
MO19-1 10:00 Zwal Utr 11 MO19-1 Odijk MO19-1 0
MO11-3 10:00 Zwal Utr 11 MO11-3 Houten MO11-2 0