ROOSTER VOOR ZATERDAGDIENSTEN WEDSTRIJDSECRETARIAAT 

Bij verhindering door onvoorziene omstandigheden moet je zelf een vervanger regelen. Het is ook mogelijk om onderling afspraken te maken om een dienst te ruilen. Dit gebeurt op persoon (dus niet op teamnaam). Wijzigingen als gevolg van vervanging of ruilen moet je uiterlijk een week van te voren doorgeven aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Rooster november 2017:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
4 nov JO19-1          
11 nov MO17-1  Gerdien Rinzema (Eline)  Bert vd Laar (Eline)  Jeroen de Groot (Marjolijn)    
18 nov MO15-1  Patricia Wilmink (Tessa)  Jeanette Velis (River)  Jolien Visser (Suzanne)    
25 nov MO15-2  Gert Jan Mensen (Mayra)  Ingrid Jansen (Linge)  Judith Huijsson (Josephine)    

 

 Rooster december 2017:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
2 dec MO13-1  Mech Menno ?    
9 dec MO13-2  Sofie Hopman (Fien) Gert Doornenbal (Melle) Miriam Buys (Robin)    
16 dec JO10-4          

 

Rooster januari 2018:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
27 jan MO11-1  Arjen Nijdam (Anniek)  Astrid Schut (Eveline)  Arjen Nijdam (Anniek)    

 

Rooster februari 2018:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
3 feb MO11-2          
10 feb JO13-1  Rob Evelein (Casper) Vincent Diepstraten (Dominic)  Najim Lemkaddem (Ilias)    
17 feb JO13-2  René Appers   Mirjam Pankras  Marjolein v. Bommel    
24 feb JO13-3 Thijs (Kees)  Milo (Lenny) Cindy (Kian    

 

Rooster maart 2018:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
3 mrt JO13-4          
10 mrt JO12-1  Hassan Bencheikh (Badr)  Abdel El Omari (Ayoub)  Mustapha Ercan (Berkay)    
17 mrt JO12-2  Danny v. Eijk (De-Jay)  Toni Medina (Oriol)  Mutasim Khalifa (Rami)    
24 mrt JO12-3  Stefan Sevart (Noam)  Jiannis (Angelos)  Karin (Luuk)    
31 mrt JO11-1  Mimoum  Ashraf  Thijs    

 

Rooster april 2018:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
7 apr JO11-2  Jaakko Perquin (Wout) Ahmed Bidari (Mohamed)   Annemiek Nap (Omar)    
14 apr JO11-3  Machiel (Tijm)  Karin (Morris)  Rianne (Okke)    
21 apr JO11-4  Simon/Susi (Bastian)  Anass (Imed)  Gerjan (Jaron)    
28 apr JO11-5  ?  Fransje Baarveld (Simon)  Farid Boujid (Amin)    

 

Rooster mei 2018:

Datum          Team          

Opbouw 8.00-12.00 uur 

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 8.00-13.00 uur

(1 persoon)

Gastheer/vrouw 13.00-17.30 uur 

(1 persoon)

Supervisor ochtend    Supervisor middag   
5 mei JO10-5  vader Nassim  vader Adam   vader Mohammed    
12 mei JO10-1  Eelco v. Geene (Seger)  Samir Rahmani (Sofian)  Dunja Kamphis (Sofian)    
19 mei JO10-2  Mohammed Hamoumi (Ayman)  Tijani Kallouch (Safouane) Serpal Akdemir (Eyup)    
26 mei JO10-3  Hüseyin Öral (Poyraz)  Nadia (Adam) Mohamed El Maryaoui (Aboubakr)