Rooster Horeca zaterdag en zondag 

Bij verhindering door onvoorziene omstandigheden moet je zelf een vervanger regelen. Het is ook mogelijk om onderling afspraken te maken om een dienst te ruilen. Dit gebeurt op persoon (dus niet op teamnaam). Wijzigingen als gevolg van vervanging of ruilen moet je uiterlijk een week van tevoren doorgeven aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

 Zaterdagrooster november 2017:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
4 nov JO8-1

1. Renate (Pim)

2. Anna (Manel)

JO12-2

1. Rob Waringa (Ruben) 

2. Rachid Ahouri (Ayoub)

MO17-1

1. Monique Visser (Getene)

2. Patrick Visser (Malou)

11 nov JO8-2

1. Bram (Teun)

2. Robert Jan (Rein)

JO12-3

1. Elise (Noam)

2. Mandy (Bas)

JO16-1

1. Frank (Sil)

2. ?

18 nov JO8-3

1. vader/moeder Naoufal

2. Maarten (Jip)

MO11-4

1. Natalia (Bogdan)

2. Imran (Mohamed)

JO16-2

1. Stephan (Milan)

2. Mirjam (River)

25 nov JO8-4

1. Moeder  van Atilla

2. Najim Lemkaddem (Zakaria)

JO11-5

1. Lisa Mutoniwase (Giovanni)

2. Marian v. Dijk (Ruben)

JO15-1

1. Lara (Niels)

2. vader Arian

 

Zaterdagrooster december 2017:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
2 dec JO8-1

1. Arnoud (Samuel)

2. Sjoukje (Joaquim)

Heren Zat 2

1.   

2.

JO15-2

1. Wouter Vlaar (Tim)

2. Michiel Slaats (Teun)

9 dec JO8-2

1. Bart (Hugo)

2. Edwin (Babette)

Heren Zat 3

1. Niels Ketelaars

2. Robin Siep

MO15-1

1. Corine den Hamer (Julot)

2. Ines Rijnbout (Rosali)

16 dec

 

MO11-1

1. Sandra van Riet (Nika)

2. Machete Bozarov (Stella)

JO10-4

1. Judith (Caspar)

2. Caroline Verkerk (Timme)

Dames Zat 2

1.

2.

 

Zaterdagrooster januari 2018:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
27-1 JO10-4

1. Machiel Muiderman (Caspar)

2. Caroline Verkerk (Timme)

MO11-2

1.  

2. 

Heren Zat2

1. 

2. 

 

Zaterdagrooster februari 2018:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
3 feb JO10-5

1. Hans (Henk)

2. Richi (Veeru)

JO8-1

1. Bart (Mees)

2. Kadi (Fode)

Heren Zat3

1. 

2.

10 feb JO10-6

1. Dennis Bogaard (Maarten)

2. René Korff (Vincent)

JO14-1

1. Colin Rosendaal (Joris)

2. Ralph vd Kraaij (Sep)

Dames Zat1

1. 

2. 

17 feb JO10-3

1. Martijn Postma (Vosse)

2. Robert (Thijs)

MO13-1

1. Soraya

2. Annelies

Dames Zat2

1. 

2. 

24 feb JO10-2

1. Rachida Ajoud (Yassine)

2. Layla Mazouzi (Aymen)

MO13-2

1. Erik Ackerman (Mayte)

2. Gert Doornenbal (Melle)

JO19-1

1. 

2. 

 

Zaterdagrooster maart 2018:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
3 mrt JO10-1

1. Raydel Hardley (Joel

2. Naomi Felter (Moreno)

JO13-3

1. Johnny (Kay)

2. Harmen (Rutger)

JO19-2

1. Petra Gerritsen

2. ?

10 mrt JO11-1

1. Ingrid

2. Ans

JO13-4

1. 

2. 

MO19-1

1. Mirjam Roepman (Wieke)

2. Miranda Lobanovic (Leandra)

17 mrt JO11-2

1. Martin vd Klein (Ansel)

2. Nadia Laghrib (Rayan)

JO13-1

1. Marieke (Doeke)

2. Bas vd Linden (Tim)

MO15-2

1. Joris Cornelissen (Fenna)

2. Leuni v. Zwieten (Wilke)

24 mrt JO11-3

1. Linda (Maykel)

2. Rianne (Okke)

JO13-2

1. Maurien Olshoorn

2. Simone Koenis

JO17-1

1. Maarten (Luuk)

2. Gerrit (Gijs)

31 mrt JO10-4

1. Ackmed Albochtri (Mohammed)

2. Gabrielle (Rayan)

JO12-1

1. Daan Rooijmans (Merijn)

2. Paul de Kroon (Koen)

MO17-1

1. Patrick Visser (Malou)

2. Esther den Breejen (Cato)

 

Zaterdagrooster april 2018:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
7 apr JO8-3

1. Bilal (Faaris)

2. Evelien (Jens)

JO12-2

1. Emile opde Coul (Lucas)

2. Cemal Aladag (Caglar)

JO16-1

1. ?

2. ?

14 apr JO10-1

1. Ellen v. Geene (Seger)

2. Tabhita Minten (Raimi)

JO12-3

1. Luuk (Daan)

2. Karin (Luuk)

JO16-2

1. Stephan (Milan)

2. Mirjam (River)

21 apr JO10-3

1. Martijn Postma (Vosse)

2. Hetty Vrijmoeth (Jesse)

JO8-4

1. vader v. Zanten (Atilla)

2. Michel Bongers (Krijn)

JO15-1

1. Edith (Eme)

2. Arnoud (Hugo)

28 apr JO10-2

1. Belinda v. Woerkom (Ole)

2. Mimoun Haddoui (Marouane)

MO11-1

1. Sandra v. Riet (Nika)

2. Helen Heskes (Julia)

JO15-2

1. Geertje (Sjoerd)

2. Emil (Thijs)

Zaterdagrooster mei 2018:

    8.30 - 12.30 uur     12.00- 16.00 uur              15.30 - 19.30 uur                 
Datum      Team Naam                 Team Naam                   Team Naam                  
5 mei JO8-2

1. Gulhan Jildiz (Rayan)

2. Esther (Ivo)

MO11-2

1. 

2. 

MO15-1

1. ?

2. ?

12 mei JO11-1

1. moeder Youssif

2. moeder Steijn

JO11-5

1. Samantha Constance (Alex)

2. ?

Heren Zat2

1. 

2. 

19 mei JO11-2

1. Renate de Jong (Jop)

2. Aleksander Mitsov (Aleks)

JO11-4

1. Nidhi/Nireen (Aradhaya)

2. Gijs/Saskia (Tijs)

Heren Zat3

1. 

2. 

26 mei JO11-3

1. Evelien (Julian)

2. Ricardo (Daan)

Dames Zat2

1. 

2. 

Dames Zat1

1. 

2. 

Barvogels gezocht! 

Voor het goed runnen van het clubhuis is OMNI ZU1911 opzoek naar barvogels! Neem jij de verantwoordelijkheid voor het runnen van de bar en zorg je voor een goede sfeer in het clubhuis? Dan kun je tegen een kleine vergoeding aan de slag! Klik hier voor meer informatie